Şimdi Ara

Elektrik-Elektronik müh, Endüstri müh, Bilgisayar müh, Sizce Hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesinlikle endüstri mühendisi ol bilgisayarcılar aç fakir rezil durumda çok bilgisyarcı var iş bulamıyolar iş yok evde boş oturuyolar bilgisyar zaten bitçek 1-2 yıla insanlar beyin yoluyla haberleşçek herşey programlar beyninde olcak program yazdıran hap çıktı iki tane odtü bilgisayar mühendisi arkadaşlarım var dilencilik yapıyo diğeri ise çöpçü cvyi verdi anca bilgisayar mühendisliğiyle çöpçü olursun dedi seçmeyin şu bilgisayar mühendisliğini

Edit : Bilgisayar Mühendisi Olmak İstiyorum Herşeye Rağmen :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuksk1912

kesinlikle endüstri mühendisi ol bilgisayarcılar aç fakir rezil durumda çok bilgisyarcı var iş bulamıyolar iş yok evde boş oturuyolar bilgisyar zaten bitçek 1-2 yıla insanlar beyin yoluyla haberleşçek herşey programlar beyninde olcak program yazdıran hap çıktı iki tane odtü bilgisayar mühendisi arkadaşlarım var dilencilik yapıyo diğeri ise çöpçü cvyi verdi anca bilgisayar mühendisliğiyle çöpçü olursun dedi seçmeyin şu bilgisayar mühendisliğini

Edit : Bilgisayar Mühendisi Olmak İstiyorum Herşeye Rağmen :)))

Ahaha ilk birkaç kelimeyi nefretle okudum itiraf edeyim :D
  • ne yapayım thereisno_spoon kardeşim seviyorum :)

• Kesinlikle elektrik - elektronik seç sayısız iş alanı var. acayip karizması da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_mysterious

quote:

Orijinalden alıntı: RaptorLys

Öncelikle Merhaba;
    Herkes gibi bende "tabii ki endüstri o da soru mu?" diyeceğim ama endüstri diyoruz da endüstri müh. iyi üniversiteden mezun olursa iyidir gidip tunceli,batman,gazi antep, kayseri,kırıkkale,muş vs.. gibi yerlerde okuyacaksan okuma tavsiye etmem :)
    Ama diyosan bilkent,odtü,itü,ytü vs.. git hayatın kurtulur :)

Eğer diyorsan bu dediğin yerler gelmez ki kardeşim, git derim bilgisayar müh. , git ama nereye istiyorsan git.. Haaaa şunuda söyleyeyim kendini geliştirmezsen o da boşa çıkar:)

Elektrik zordur, hayalinse git oku iş bulursun:)

endüstri için özelden mezun olmak dezavantaj mı? yeni açılan özel ünivler var mesela onlar

ozel derken hangi okul? Dogrusu saçma sapan bır okulda okuyacağına özel de oku daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetygs

quote:

Orijinalden alıntı: RaptorLys

Öncelikle Merhaba;
    Herkes gibi bende "tabii ki endüstri o da soru mu?" diyeceğim ama endüstri diyoruz da endüstri müh. iyi üniversiteden mezun olursa iyidir gidip tunceli,batman,gazi antep, kayseri,kırıkkale,muş vs.. gibi yerlerde okuyacaksan okuma tavsiye etmem :)
    Ama diyosan bilkent,odtü,itü,ytü vs.. git hayatın kurtulur :)

Eğer diyorsan bu dediğin yerler gelmez ki kardeşim, git derim bilgisayar müh. , git ama nereye istiyorsan git.. Haaaa şunuda söyleyeyim kendini geliştirmezsen o da boşa çıkar:)

Elektrik zordur, hayalinse git oku iş bulursun:)

ytü endüstri iö mü ytü elektrik mi

ytu da hangı bolumu okursan oku ıyıdır. Sen elektrık mı ıstıyorsun endustrı mı? O işi sen yapacaksın unutma ikiside çok iyi bana kalırsa endüstri muh. daha onu açık bır meslektır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarcılar aç fakir rezil durumda diyen arkadaş patlak,4 senede bişey öğrenememiş mühendisleri kastediyor galiba çünkü hiçbir 'BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ' işini bilirse aç fakir gezmez çok iyi yerlere gelir.

Öncelikle bu üç mühendisliğinde iş alanları geniş hangisine ilginiz varsa ona gidin derim ben.Yoksa iş olanakları geniş maaşı iyi diye hayatın boyunca sevmediğin bi işi yapamazsın.

Mühendisliktede iyi üniversite 'avantaj'dır ama HERŞEY DEMEK değildir.Sıradan bi üni.ye git ama 4 sene yatma işini kovala bişeyler kapmaya çalış mis gibi işte.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.