Şimdi Ara

Elmacık Kemiğindeki Tüyler Nasıl Alınmalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
22.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o değilde burnun üstünde çıkan küçük tüyleri almak için bişey yokmu şöle cımbızın mantığıyla çalışan dipten söken
  • jiletle alın ya jiletin kılları kalınlaştırdığına dair hiç bir bilimsel gerçek yok
  • en iyisi lazer. baktım önüne geçilcek gibi değil son çare olarak lazeri denedim cidden iyi sonuç veriyo.Daha 1 seyans gittim 3 seyans daha gidicem. gideli nerdeyse 1 ay olcak hala çıkmadı.Eskiden yolarak alsam bile en geç 1 haftada çıkıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoodsan

o değilde burnun üstünde çıkan küçük tüyleri almak için bişey yokmu şöle cımbızın mantığıyla çalışan dipten söken

cımbız var.
  • Bir dk ya :S

Elmacık kemiklerindeki tüyler neden jiletle alınmıyor ? Mach3 ile ben arada geçiyorum.

Yanlış yapıyorsam gülmeyin, doğrusunu söyleyin.
  • quote:

o değilde burnun üstünde çıkan küçük tüyleri almak için bişey yokmu şöle cımbızın mantığıyla çalışan dipten söken

her seans için
    Kulaklar 30tl
    burun 30tl

daha geçen hafta bir araştırma yaptım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oranos

Bir dk ya :S

Elmacık kemiklerindeki tüyler neden jiletle alınmıyor ? Mach3 ile ben arada geçiyorum.

Jiletle alırsan daha kalın ve gür çıkar. Maymun derler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oranos

Bir dk ya :S

Jiletle alma acayip gür çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

quote:

cımbız var.

Cımbız çok acıtıyor. Şöyle reklamlardaki gibi krem sürüp, 5 dakika sonra sildiğinde bütün kılları alan bir ilaç, krem filan olsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

Orijinalden alıntı: I_nterpoL

quote:

cımbız var.

Cımbız çok acıtıyor. Şöyle reklamlardaki gibi krem sürüp, 5 dakika sonra sildiğinde bütün kılları alan bir ilaç, krem filan olsa keşke

var zaten ama kökten almıyo onlar

• Elmacık kemiklerindeki veya kulaklardaki tüyleri YAKTIRMAYIN arkadaşlar. Siz yaktıkça tüyler azalmamakla beraber geriye daha koyu renkte yani daha belirgin olarak çıkacaklardır. Yok başademiyorum diyorsanız ozaman kökten bir çözüm aramanız gerek demektir, epilasyon gibi
  • Hamit Altıntop modeli sakal bırakabilirsin.

Elmacık Kemiğindeki Tüyler Nasıl Alınmalı?
  • berbere gidip çakmakla yaktır. 3-4 hafta rahat edersin en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

bu yay nasıl tutup koparıyor ya kılı? :S

Acitarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.