Şimdi Ara

eMMa WaTSoN (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

erotik resimleri var dün uydu downloadda yanlışlıkla resim tıkını kaldırmayı unutmuşum yağmuş bütün ayıp resimleri bende çok ayıp olanlarını sildim

yaşı kaç ki kızın yawf
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roswell

quote:

erotik resimleri var dün uydu downloadda yanlışlıkla resim tıkını kaldırmayı unutmuşum yağmuş bütün ayıp resimleri bende çok ayıp olanlarını sildim

yaşı kaç ki kızın yawf
    90 Doğumlu.
  • hajı 2-3 tane bura koyda topic kitlensin..ehuhehe..a1..

kafayı kes yapıştır dawası..ben görmedim öyle şeyyylerüüüüüü
  • arkadaşım lime wireden falan araştır çıkar ama fotoşop olduğu çok belli oluyo yaşı 16 öle şeyler yapacağına inanmıyorum ben ama nolursa olsun onu çok seviyorum :)
  • Siz İngiliz kızları bilmiyorsunuz.Buradaki abazanlar oraya yerleşşse,süper birleşim olur.Çünkü bazen insan İngilizlerle(teen kızlar) konuşmaya utanıyor.

Bu tip mahrumun da kesin bir olayı çıkar meydana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan. -- 13 Şubat 2006 20:41:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ren Tao

quote:

az ayıp olanları ne yaptın sorması ayıp

Arşiw yapmıştır nolcaq...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

quote:

Orjinalden alıntı: Roswell

quote:

yaşı kaç ki kızın yawf
    90 Doğumlu.

ben de çok genç demek istemiştim
  • quote:

biz arkadaslarla e mail atmısık buyuk ihtimalle okumamıstır bile

nasıl okumas
  • quote:

Orjinalden alıntı: aceventura

quote:

quote:

az ayıp olanları ne yaptın sorması ayıp

Arşiw yapmıştır nolcaq...

• Gereksizler bölümünde bi ara fırtınalar kopuyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: gerekmez

quote:

biz arkadaslarla e mail atmısık buyuk ihtimalle okumamıstır bile

nasıl okumas

hiç yaw ben burdan kalkııım ona email atıım o okumasın bana yapamaz bole saygısızlık alırım ayagımın altına
  • hea yafs bu forumda bu kız çok konusuluyo şimdi sübyancımısınız diyecem ama olmucak forumun yaşı baya küçüldü
    ben bişi demiyorum çok güzel kız
     eMMa WaTSoN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hover_Craft -- 14 Şubat 2006 23:15:53 >
  • aaa gerçek abi resmen gerçek.99 dan beri pc kullanıyorum ben bilmezmiyim+ ağaç yaş iken eğilir
  • sen onun emailini nerden bulduki bende bi kaç yerden onun emeli diye buldum ama hiç biride onun değil sende bi siteden falan bulduysan yalandır onun emaili olduğu
    eee tabi konuşcaklar çok güzel kız :)
  • onda ne buluyosunuz anlamıyorum
  • hayır olum ole deil warnerbr. mudu neydi oralarda bi yerlerde yazıodu eline bile gecmemiştir ama attık cokta umrumda deil acıkcası artık eskiden guzel geliodu daha sonra fazla beğenmemeye basladım
  • bu kızı abartıyonus .

bebek gibi saf masumhane bir güzellik göremiyorum.

cirkin deil ama cekici hic deil.
  • quote:

yoo yapmacık değil o az olanları da silicem ama silerken annem yakaladı durumu yanlış anladı bu arada resimler tekrar eediyom resimler gerçektir

Her gördüğün resme inanma

Yapmacık(!) resim onlar

Senin aklın alıyormu 90 doğumlu bir velet üstelik bu çocuk yaşında üne kavuşmuş .

Neden yapsın ?

Oysa senin yaşındaki kişiler o kızın hastası bunu gören fotoşapşapçılarda boş durmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: çaaari

quote:

yoo yapmacık değil o az olanları da silicem ama silerken annem yakaladı durumu yanlış anladı bu arada resimler tekrar eediyom resimler gerçektir

Her gördüğün resme inanma

Yapmacık(!) resim onlar

Senin aklın alıyormu 90 doğumlu bir velet üstelik bu çocuk yaşında üne kavuşmuş .

Neden yapsın ?

Oysa senin yaşındaki kişiler o kızın hastası bunu gören fotoşapşapçılarda boş durmuyor

arkadaşım valla sana çok katılıyorum hem annesi falanda var bu kızın öle şeylere izin verirmi internette görse bile annesi ne yapardı ona saçma
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.