Şimdi Ara

En Çokta Neyi Özlüyor İnsan Biliyormusunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen sevdigin birinin kokusunu unutmak nedir bilirmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuForumdaAdaletYok

O günlerin tadı daha gelmez herkezin elinde telefon bilgisayar var boncuklu tabanca savaşlarının yerini hiçbir şey tutamaz yoldan geçen arabalara sıkardık bikeresinde bir taksici durup kovalamaştı bizi hey gidi günler saklanbaçda binanın içine saklanırdık bazıları arabanın altına girerdi

hep bir boncuklu tabancaya sahip olmak istemiştim ama olmadı.
  • Biraz geniş düşünün bunları her jenerasyon yirmili yaşlara gelince sayıklıyor zamanı gelicek 2010 lular bile ah bizim zamanlar iyiydi bu zamanlar kötü diyecek. Şuan yirmili yaşlardaki jenerasyonun bu konuda diğer jenerasyonlara göre daha sesli olmasının sebebi bunları söyleyebilecekleri interneti ilk kullanan jenerasyon olmaları.

edit: Ayrıca geçmiş sadece güzel yanlarıyla hatırlanır çoğunlukla ama yirmili yaşlardaki birinin hatırlayabileceği tek geçmiş çocukluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su_şişesi -- 4 Ocak 2015; 1:44:36 >
  • Bizde baretta ve uzi çok modaydı bende baretta vardı fazladanda 5 şarjör çatışmaya bir girerdim varya o çatışmanın tadını hiçbir konsol veya pc oyunu veremez bikeresinde çoçuğu gözünden vurdum annesine söylemesin diye kaçıyordum çocuk uziyle enseme bir sıktı varya

• Karı

Şuan kaynarca da yağıyor. Sabaha kadar tutarsa çok pis kartopu yaparım
  • Dediler internetteki bir forumda olan insanlar...

• https://m.youtube.com/watch?v=vEkSBGJGVR4 pek seksenler yok ama biz hepsini gördük

• Kar yağdığında tepsileri alıp kaymak için yokuşlara koşardık. Bir keresinde kayarken park halindeki bir aracın altına girmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpef7

https://m.youtube.com/watch?v=vEkSBGJGVR4 pek seksenler yok ama biz hepsini gördük

Aglattı...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.