Şimdi Ara

En Fazla 22000-23000 TL'ye kadar araç tavsitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dinamikte digital klima arka camlar otomatik perde hava yastıkları 15 alaşım jantlar ön sis farları gibi donanımlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocco86

dinamikte digital klima arka camlar otomatik perde hava yastıkları 15 alaşım jantlar ön sis farları gibi donanımlar mevcut.

Çok teşekkür ederim.Yok mu başka fikir verecek olan kardeşimiz?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hayat-onda-city-186440985/detay

tipini sevmiyorum ama bazen mantıklı da düşünmek gerek. model yüksek, km çok değil. sedan ama :)

arkadaşların dediği gibi fiesta 1.4 tdci mantıklı ama şöyle bi baktım 150.000 km den aşağı olan araç yok. sorun çıkartma korkusu var.
    keza vw lerde aynı şekil. zaten 23.000 bütçeye göre vw bakınca genelde eski polo ve boraları buluyosunuz. bora zaten yakıyor. polo'lar da çok eski yüksek km.

bence de en doğru seçim honda gibi. opellere de baktım 2007 modellerde güzel corsalar var ancak yüzü çok eski, çok kötü duruyor ya.

• Ben o fiyata 1.5 dci symbol öneriyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 crdi getz 2007-8-9 :
    Jazz
    Corsa 1.3 ctdi
    Aveo
    307

• quote:

Orijinalden alıntı: rocco86

Hocam dynamic active farki aslında pek yok

Gövde rengi kapi kollari ve aynalar

Digital kilma

2hava yastigi fazladan

3satir bilgi ekrani

Mp3 calarli teyp

Çelik jant standart dynamic donanimda yok spor paletli olanlarda var.

Bide dynami. Olanlara hi sabitleyici vs oradan ekleniyor.

• Bence opel Astra g alın hocam ben öyle yaptım ilk arabam uzun yolda 28 kuruş yakıyor benzinde şehir içi 33-34 arasında bi değerde yakıt tüketimi.

• egemen_ertas E kullanıcısına yanıt
    Ford fusion

• 3 hafta önce 23 bine 2006 model seat cordoba 1.4 tdi aldım. araç 130 bindeydi donanım olarak full bir model. arabadan gayet memnunum bu tarz bir şey düşünebilirsin ya da yukarıda dedikleri gibi jazz, punto tarzı araçlarada bakabilirsin tabi en önemli olay temiz bir araç bulursan kaçırma derim.
  • Opel corsa

• quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

Bence opel Astra g alın hocam ben öyle yaptım ilk arabam uzun yolda 28 kuruş yakıyor benzinde şehir içi 33-34 arasında bi değerde yakıt tüketimi.

Hocam teşekkür ederim .Güzel ara. yalnız ailecek opelden bir ağzımız yandı bir daha asla dedik:) Tabiki bu genellenemez ama inşallah diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

3 hafta önce 23 bine 2006 model seat cordoba 1.4 tdi aldım. araç 130 bindeydi donanım olarak full bir model. arabadan gayet memnunum bu tarz bir şey düşünebilirsin ya da yukarıda dedikleri gibi jazz, punto tarzı araçlarada bakabilirsin tabi en önemli olay temiz bir araç bulursan kaçırma derim.

Hocam 2.el durumu nasıl seat grubunun? Temiz bir şey denk gelse güzel bir tercih olur gerçekten.Size de hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_ertas -- 8 Kasım 2014; 17:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hayat-onda-city-186440985/detay

tipini sevmiyorum ama bazen mantıklı da düşünmek gerek. model yüksek, km çok değil. sedan ama :)

arkadaşların dediği gibi fiesta 1.4 tdci mantıklı ama şöyle bi baktım 150.000 km den aşağı olan araç yok. sorun çıkartma korkusu var.
    keza vw lerde aynı şekil. zaten 23.000 bütçeye göre vw bakınca genelde eski polo ve boraları buluyosunuz. bora zaten yakıyor. polo'lar da çok eski yüksek km.

bence de en doğru seçim honda gibi. opellere de baktım 2007 modellerde güzel corsalar var ancak yüzü çok eski, çok kötü duruyor ya.

+1907 hocam teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum.Burada temiz bir punto dek geldi pazarlık edecekken sahibi hanımın zoruyla satmaktan vazgeçmişl nasip işte::)

• Selamın aleyküm arkadaşlar..hocam gösterişli normalin biraaz üstünde performans özellikle yakıt ve yol tutus için seat cordobayı tavsiye ederim gerçekten mükemmel masrafsız bi arac temizini dek getirirsen 19-23 bin lira arası kaçırma derim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_ertas

quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

3 hafta önce 23 bine 2006 model seat cordoba 1.4 tdi aldım. araç 130 bindeydi donanım olarak full bir model. arabadan gayet memnunum bu tarz bir şey düşünebilirsin ya da yukarıda dedikleri gibi jazz, punto tarzı araçlarada bakabilirsin tabi en önemli olay temiz bir araç bulursan kaçırma derim.

Hocam 2.el durumu nasıl seat grubunun? Temiz bir şey denk gelse güzel bir tercih olur gerçekten.Size de hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin inşallah.

Seat grubu son bir kaç yıldır ülkemizde ciddi bir pazar haline geldiğini söyleyebilirim ama 2006 model bir cordobayı ele alırsak donanımına göre bu piyasaya rağmen alınacak en iyi araçlardan biri olduğunuda söyleyebilirim. Satılıyo ya da satılmıyo tarzında bir şey demem yanlış olur ama araç temizse illaki rahat satarsın. Kardeşim inşallah sende gönlüne göre bir araç bulursun

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temizz-1.4-grande-punto-fun-benzin-lpg-li-184902311/detay/

Şu araç için ne dersiniz.Araca baktırdım tanıdık bir ustayla sağ ve sol çamurlukta lokal boya var.Sağ kapının kenarında boya tutmadığı için yine lokal varmış.Bakanlar diri,temiz iyi buldular.Tek kafama takılan 77 hp motoru:) Fiyat konusunda pazarlıklar halen devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

2006 Mazda3 alınabilir.

Emin misiniz.
  • ben de para denkleştirebilirsdem 20-25 bin civarı bi şey alayım diyorum
    2005-2006 lancer
    2005-2007 nissan almera
    mazda 323 veya 626

siz ne dersiniz?
  • egemen_ertas E kullanıcısına yanıt
    1.4 77 bg iyi hoşta tüple birleşince rampalarda kaplumbağa gibi kalırsınız hocam.tüplü olacaksa en az 1.6 olacak ve hem tüplü hem otomatik olacaksa da 2.0 olacak.
    yeni başımıza geldi:
    arkadaşıma 42 bine hyundai elentra 1.6 otomatik tüplü aldık 20 binde model yılını tam hatırlamıyorum. rampada ikinci vitese bile düştü,mecbur sattık o kadar paraya araba gitmiyor diye hemde 45 e (düz yolda epey iyiydi).
    size tavisyem sürmeden ya da direk sürenle konuşmadan almayın.biz elentrayı sormadan tipine şekline baktık(araç modifiyeliydi dışı).
    pişman olduk,çok şükür zarar etmedik.

dizellerinde 1.3 ve 1.4 leri iyi.
    o paraya da 206 ların 2008-2009 civarı boyasız hatasız 100 bin km civarı bulabilirsiniz ama düz vites.

alacağınız arabada da belirttiğiniz gibi en aşşağı ABS ile klima kesin olsun.
    şimdiden hayırlı olsun,aldığınız arabayı da burdan paylaşırsanız seviniriz.
    saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

1.4 77 bg iyi hoşta tüple birleşince rampalarda kaplumbağa gibi kalırsınız hocam.tüplü olacaksa en az 1.6 olacak ve hem tüplü hem otomatik olacaksa da 2.0 olacak.
    yeni başımıza geldi:
    arkadaşıma 42 bine hyundai elentra 1.6 otomatik tüplü aldık 20 binde model yılını tam hatırlamıyorum. rampada ikinci vitese bile düştü,mecbur sattık o kadar paraya araba gitmiyor diye hemde 45 e (düz yolda epey iyiydi).
    size tavisyem sürmeden ya da direk sürenle konuşmadan almayın.biz elentrayı sormadan tipine şekline baktık(araç modifiyeliydi dışı).
    pişman olduk,çok şükür zarar etmedik.

dizellerinde 1.3 ve 1.4 leri iyi.
    o paraya da 206 ların 2008-2009 civarı boyasız hatasız 100 bin km civarı bulabilirsiniz ama düz vites.

alacağınız arabada da belirttiğiniz gibi en aşşağı ABS ile klima kesin olsun.
    şimdiden hayırlı olsun,aldığınız arabayı da burdan paylaşırsanız seviniriz.
    saygılar.

Hocam yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.Çok doğru yalnız ben performans aramıyorum zaten aracı şehir içi kullanacam.Beni götürsün getirsin arada sırada memleket yapayım yeter diye düşünüyorum.Araç çok temiz ve bakımlı satması da kolay olur.Hayırlı akşamlar diliyorum.Aracı alırsam hemen paylaşırım inşallah.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.