Şimdi Ara

En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anlamıyorum şehir dışı yolculuğa göre en uygun araba minivan veya mpv siz hyundai accent era diyorsunuz aklım karışıyor taksi olarak bu arabaya bindim çok konforlu ve ferah değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Ben araç hakkında pek kesin bilgi bilmiyorum ama söylenenlere göre araç ülkemizde 500 adet satılabilmiş büyük ihtimal araç ithal.yakıt konusunda pek bilgim yok ama 2 tonluk araba yakıt cimrisi olmalı yani ki de

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz En fazla 30000 civarı ekonomik aile aracı arıyoruz ben de bu arabaya bayılıyorum yakındahttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-orjinal-boya-kilometre-yetkili-servis-garantili-263963681/detay bu modeli almayı düşünüyorum şu an 41 binim var hazırana doğru alıcam arabayı yazın işimizi çok görecek

• Opel meriva 1.3 dizel hem tüketiminin ekonomik olmasi sebebiyle, sizi üzmeyecek hem de mini mpv olmasi sebebiyle ailenizi rahat ettirecektir, ayrıca arka koltukların oturma pozisyonu önlerden daha yüksekte hissi vermekte olup araç içi konfora olumlu etki yapmaktadır. Kafanıza takılan bir şey olursa pm yolu ile sorabilirsiniz.

İyi forumlar.

İlave: Ford fusion ve c3 picasso diğer ilginizi çekebilecek araçlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player_x -- 4 Mart 2017; 7:55:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.