Şimdi Ara

En Fazla 500 TL'lik Telefon Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamerası ve ses kalitesi hiç önemli olmayan, ekranı mümkün olduğunca büyük ve kaliteli, donmayan, internet işlemlerimi kolayca yapabileceğim bir telefon arıyorum. Ne kadar ucuz öneri olursa o kadar iyi olur.

• Aklımda S8500 Wave var ne diyorsunuz?
  • Öneride bulunacak yok mu?
  • Samsung Galaxy Gio
    LG Optimus One
    Sony Ericsson Live With Walkman(Bahsettiginiz ozellikleri de iyi)
    HTC Explorer
    HTC Wildfire S

vs vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımınız için çok teşekkür ederim verdiğiniz modellere baktım One ve Wildfire S ikinci eldeki fiyatları dolayısıyla ilgimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogan

Yardımınız için çok teşekkür ederim verdiğiniz modellere baktım One ve Wildfire S ikinci eldeki fiyatları dolayısıyla ilgimi çekti.

Hocam uygun fiyatli ve özellikle internet ağırlıklı demişsiniz,androidlere kıyasla ucuz ve sizi karşılayacak ekranı da geniş olan wave2 çok iyi bir tercih olacaktır, kullanıp pişman olmayacağınızi umdugum bir telefon.Kullandim ve bir kaç ay sonra 200 küsür verip galaxy s aldım inanın kamera ve internet performansı olarak aynı sayılır eğer ki oyun ve uygulama çok elzem değilse wave2 tam size göre 2.eli 500 tl altında ve sıfırida çok pahalı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

Yardımınız için çok teşekkür ederim verdiğiniz modellere baktım One ve Wildfire S ikinci eldeki fiyatları dolayısıyla ilgimi çekti.

Hocam uygun fiyatli ve özellikle internet ağırlıklı demişsiniz,androidlere kıyasla ucuz ve sizi karşılayacak ekranı da geniş olan wave2 çok iyi bir tercih olacaktır, kullanıp pişman olmayacağınızi umdugum bir telefon.Kullandim ve bir kaç ay sonra 200 küsür verip galaxy s aldım inanın kamera ve internet performansı olarak aynı sayılır eğer ki oyun ve uygulama çok elzem değilse wave2 tam size göre 2.eli 500 tl altında ve sıfırida çok pahalı değil

Sanırım biraz daha bekleyip Galaxy S almak daha çok içime sinecek sanırım. En azından istediğim gibi kişiselleştirebilirim.

• quote:

quote:

quote:

Sanırım biraz daha bekleyip Galaxy S almak daha çok içime sinecek sanırım. En azından istediğim gibi kişiselleştirebilirim.

Eğer 2.el düşünürsen bende 10 aylık galaxy s var düne kadar satmayacaktım ama acil nakit ihtiyacindan uygun fiyata vereceğim isteyene Elden satmak daha mantıklı ama acil ihtiyaç olduğu için böyle bir yola başvurdum.

• Galaxy Gio - SE Live with Walkman
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer 2.el düşünürsen bende 10 aylık galaxy s var düne kadar satmayacaktım ama acil nakit ihtiyacindan uygun fiyata vereceğim isteyene Elden satmak daha mantıklı ama acil ihtiyaç olduğu için böyle bir yola başvurdum.

pm :)

• nokia 603
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

nokia 603

Nokianin Symbianini alıp başına iş mi alsın hocam ilk nokia 5800 aldım bir ayını doldurmadan sattım donanımı çok düşük nokialarin vede dokunmatikleri cok kötü ayrıca kamera için ornek vereyim 12 mp n8 ile iPhone 4 kamerasıni karşılaştırın farkı gorun derim symbian devri bitti nokia kendi bildiğini okursa zarar etmeye devam eder

• quote:

quote:

nokia 603

Nokianin Symbianini alıp başına iş mi alsın hocam ilk nokia 5800 aldım bir ayını doldurmadan sattım donanımı çok düşük nokialarin vede dokunmatikleri cok kötü ayrıca kamera için ornek vereyim 12 mp n8 ile iPhone 4 kamerasıni karşılaştırın farkı gorun derim symbian devri bitti nokia kendi bildiğini okursa zarar etmeye devam eder

nokia 5800ın symbian sürümü s60 v5

Nokia 603ün ise nokia belle

yani özetlemek gerekirse s60v5>symbian^3>symbian anna>symbian belle>symbian belle fp1

görüldüğü gibi arada baya bir güncelle aldı symbian.Ekran artık resesif değil kapasitif ram 512mb ve işlemci yaklaşık 2 katı hızında.Ayrıca nokia 603ün gpusu ayrı 128mb rama sahip ve şuanda desteklemese de 1080p oynatacak düzeyde...

Nokia n8 gayet güzel fotoğraf ve video çekiyor.xenonu yeter.iphonede hiç bir zaman multimedia cihazı olamadı olamazda :)

neyse efendim 500tlnin altında nokia 603 tam bir f/p cihazıdır.Kullanıcı yorumlarını okuyunuz bi zahmet.Yada youtubede videolar var bir sürü.Lütfen ön yargılarla değil gerçeklerle konuşalım...

• quote:

quote:

quote:

nokia 603

yani özetlemek gerekirse s60v5>symbian^3>symbian anna>symbian belle>symbian belle fp1

görüldüğü gibi arada baya bir güncelle aldı symbian.Ekran artık resesif değil kapasitif ram 512mb ve işlemci yaklaşık 2 katı hızında.Ayrıca nokia 603ün gpusu ayrı 128mb rama sahip ve şuanda desteklemese de 1080p oynatacak düzeyde...

Nokia n8 gayet güzel fotoğraf ve video çekiyor.xenonu yeter.iphonede hiç bir zaman multimedia cihazı olamadı olamazda :)

neyse efendim 500tlnin altında nokia 603 tam bir f/p cihazıdır.Kullanıcı yorumlarını okuyunuz bi zahmet.Yada youtubede videolar var bir sürü.Lütfen ön yargılarla değil gerçeklerle konuşalım...

Efendim hiç önyargılı falan değilim kullandım ve kullananlardan biliyorum c6-01 var bu cihazdan da iyi onu da inceledim kamera 8mp ama benim 5mp ondan iyi gerçekten dokunmatik olayi ciddi anlamda kötü kapasitif olsa dahi işletim sistemden kaynaklı olacak ki hiç beğenmedim, siz symbianı karşılaştırma yapmışsınız ama görsellik dışında s60 dan farkı yok daha ne diyeyim ki eğer uygun fiyatlı alacaksam gider badalı bir cihaz alırım symbianı işletim sistemi saymak hata sony w995 vardı bir aralar standart işletim sistemi olan o bile symbiandan hızlıydi yahu

• quote:

quote:

quote:

quote:

nokia 603

Efendim hiç önyargılı falan değilim kullandım ve kullananlardan biliyorum c6-01 var bu cihazdan da iyi onu da inceledim kamera 8mp ama benim 5mp ondan iyi gerçekten dokunmatik olayi ciddi anlamda kötü kapasitif olsa dahi işletim sistemden kaynaklı olacak ki hiç beğenmedim, siz symbianı karşılaştırma yapmışsınız ama görsellik dışında s60 dan farkı yok daha ne diyeyim ki eğer uygun fiyatlı alacaksam gider badalı bir cihaz alırım symbianı işletim sistemi saymak hata sony w995 vardı bir aralar standart işletim sistemi olan o bile symbiandan hızlıydi yahu

nokia c6 nokia 603den daha iyi bir cihaz değildir.benim bahsettiğim yeni nesil symbian cihazlar.Lütfen hala eski modellerden bahsediyorsunuz.iphone kullanmış olan birinin eksra telefon olarak 603ü alıp yazdığı yorum vardı.Gerçekten dokunmatik konusunda iphoneyi aratmadığını söylüyordu.Kmarea konusunda ise ne c6 nede 603 iddalı cihazlar değildir.Nokia 603ün flashı bile yok.Ancak kullananlar kötü olmadığını belirtiyor.eksi olarak flashın olmaması ve sabit odak olması gibi şeyler belirtiyorlar.

Bada kötü bir cihaz değil ancak symbiandan daha da ölü bir işletim sistemi.Gerek program gerekse destek anlamında symbian daha iyi bir tercihtir.
    ayrıca 500liranın altında bu özellikleri sunacak cihaz zor.çoğu android cihazda kamera tuşu bile yok.Neyse benden bu kadar.Daha da ikna etmeye çalışmam.mert olan gider bakar cihaza ya kendi karar verir yada kullanıcıların yorumlarını önemser.

• iPhone kamerası N8'den daha iyi diyen adam fotoğrafçılıktan zerre anlamıyordur. Çene yormamak lazım. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

iPhone kamerası N8'den daha iyi diyen adam fotoğrafçılıktan zerre anlamıyordur. Çene yormamak lazım. :)
    http://www.engadget.com/2010/09/30/nokia-n8-vs-iphone-4-camera-showdown/?m=false
    Efendim iphone hayranı falan değilim ama bu kadar nokia yi savunmak niye eğer ingilizceniz varsa üstte verdiğim linkteki karşılaştırmaya bi göz atın derim eger mumkunse fotograf karşılaştırmasina da bilgisayardan bakın fark anlaşılır megapiksel gerçeği yansıtan birsey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 27 Haziran 2012; 16:20:31 >

• "ip4 ün kamerası n8 den daha iyi" den sonrasını okumadım.

• Nokia 603 alındı arkadaşlar, yardım edenlere teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.