Şimdi Ara

En İnce Ayrıntısına Kadar Sagittarius Hakkında Bilgi Verecek? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Umarım ikiniz birden gidiyorsunuzdur
    Şaka, Şaka
    Hayırlı yolculuklar, her nereyse...
  • ben solo pvp yi kasdettim bende her zaman siege/mass pvp olucak degil ya
    baska türlü bu charlarin kosu hızını dusurmek mantıksızdır tmm powind i salla sadece bir örnekti
    ama pof varken solo pvp de gidip de cov alinmaz slow vsvs debuff yediginde ölmüş gibi birşeysindir artık
  • Titan'la farm mi ? yapiyorsunuz Yoksa dagger classlariyla adam mi kovaliyorsunuz... Okcu'ya pow pof falan aliyorsunuz....
    Değişik 1 fikir akimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Titan'la farm mi ? yapiyorsunuz Yoksa dagger classlariyla adam mi kovaliyorsunuz... Okcu'ya pow pof falan aliyorsunuz....
    Değişik 1 fikir akimi...

değişik bir fikir olabilir sizlere göre
    ama bu işin pvpsinde debuff yemekde var
    kaçanı kovalıyamazsın
    gerekirse kaçman gerekir
    zaten bu classları oynıycak adamın ilk öğrenmesi gereken kaçmaktır
    cov - speed veriyor herhangi bir debuff da adamına göre değişir ama cogu kişi windwalk alır en basta
    bu silindiginde zaten yarı ölüsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRHTH -- 29 Mayıs 2010; 3:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

quote:

Titan'la farm mi ? yapiyorsunuz Yoksa dagger classlariyla adam mi kovaliyorsunuz... Okcu'ya pow pof falan aliyorsunuz....
    Değişik 1 fikir akimi...

kaçanı kovalıyamazsın
    gerekirse kaçman gerekir
    cov - speed veriyor herhangi bir debuff da adamına göre değişir ama cogu kişi windwalk alır en basta

okçu melee classları kaçarak keser debuff atan melee classlarda çok nadirdin slow atan tyrant var tyrantta yavaştır rahatça kesebilirsin.Debuff atmış ww kaydı demişsin karşıdaki de buff atıyorsa senin için problem olmaz çünkü büyük ihtimal magedir (he party pvp dir bilemem ben 1v1 den bahsediyorum)mageninde p def düşüktür tam okçuya göre rangelerde neredeyse eşittir sagininki çok az daha fazla olabilir ama vurmak için durduğunda magede hit atar anlatmak istediğim şu amele gibi pvpde önüne gelene koşup durmayın çoğu zmn si kaybedersiniz magelerin cast speed yüksektir sen 1 vuruyorken adamlar 2 vurur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirana Killswitch

quote:

quote:

Değişik 1 fikir akimi...

kaçanı kovalıyamazsın
    gerekirse kaçman gerekir

okçu melee classları kaçarak keser debuff atan melee classlarda çok nadirdin slow atan tyrant var tyrantta yavaştır rahatça kesebilirsin.Debuff atmış ww kaydı demişsin karşıdaki de buff atıyorsa senin için problem olmaz çünkü büyük ihtimal magedir (he party pvp dir bilemem ben 1v1 den bahsediyorum)mageninde p def düşüktür tam okçuya göre rangelerde neredeyse eşittir sagininki çok az daha fazla olabilir ama vurmak için durduğunda magede hit atar anlatmak istediğim şu amele gibi pvpde önüne gelene koşup durmayın çoğu zmn si kaybedersiniz magelerin cast speed yüksektir sen 1 vuruyorken adamlar 2 vurur.

Tyrant nasıl yavaş adamlarda kurt skili var hizlari hissedilir derecede artıyor. Birde okçuda sağlam takı seti varsa büyücü ona çerez gibi gelir şahsen 2 vuruşta bütücüleri indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 30 Mayıs 2010; 12:16:46 >

• Ya Echel yeni bir konu aç orda konuşalim burayi gereksiz postlarla kitledik
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

quote:

Orijinalden alıntı: Mirana Killswitch

quote:

quote:

Değişik 1 fikir akimi...

kaçanı kovalıyamazsın
    gerekirse kaçman gerekir

Tyrant nasıl yavaş adamlarda kurt skili var hizlari hissedilir derecede artıyor. Birde okçuda sağlam takı seti varsa büyücü ona çerez gibi gelir şahsen 2 vuruşta bütücüleri indiriyorum.

Kurt basması okçunun işine gelir.Daha yüksek damage atar totem bir şeyi yükseltiyorken diğerini indirir dye gibi.

• Serverdan servera dye olayı degisir diyim örn: tatto system full olan serverlarda tatto extra hpde verio tatto master gibi o tip serverlardada hp sıkıntın olmuo bu durumda +4str-4con +4dex-4con +1str-1con en faydalısı oluo ama bazı serverlarda hp cok dusuk oluo o zmnda okcuya birde dye caktımı iyice dusuo o tip serverlarda +4str-4con +1str-1con iyidir derim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.