Şimdi Ara

En kötü otomobil kimin ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en kötü araba bence broadway. ilk arabamdı. araba almaya karar verdiğimde haerkes bana renoyu almamı tavsiye etti yok sağlammıs yok az yakarmıs bir sürü ıvır zıvır... üç sene kullandım arabayı tamırcıye kac kere gittiğimi ben bile unuttum. uzun yollarda mutlaka bir arıza cıkarırdı. üstelık yakıt tuketımıde hıc az degıldı... ıstanbuldan canakkaleye gıttıgımde tam depodan sadece ceyrek depo kalırdı. evet parcası ucuz ama cok sık parca degıstıgınden hıcbır avantajı kalmıyo... otoyolda 100 yaparsın devır saatı 3500 gelır arabama ınım ınım ınlerdı yol tutus dıye bısey zaten yok... sımdı 1996 accent aldım 1.5 senedir kullanıyorum yag degısımı harıcınde hıc masraf etmedım ıstanbuldan canakkaleye yarım depoya gıdıyorum ustelık arac otomatık(ıkı aracın deposuda 45 lıtre)
  • Valla bi araba bi yönden iyi olsa başka yönden zayıf oluyo. İlk arabam 97 şahindi uzun yolda kafa kalmıyodu. Sonra 1.6 ie tempra vardı ön düzen çok tıkırtı yapıyodu ama uzun yolculuğu çok güzeldi. Sonra broadway 1.4 rni vardı onun iyi yönü yok . Sonra 2004 palio 1.2 EL aldım sıfır 1500 km de ön paneldeki havalandırmadan tıkırtılar gelmeye başladı, içi dardı ama altı yüksekti o iyiydi. 2000 Focus ambiente aldım o süperdi ama pürüzlü asfaltta yol gürültüsü alıyodu. Sonra 2 focus daha aldım sattım. 2004 206 hdi aldım çok ekonomikti rahat kullanımı vardı ama arabanın biyeri elimde kalacak diye korkuyodum. Şimdi toledo var tank gibi, çok rahat ama altı çok alçak. Şöyle tekerlek izi yapmış asfaltta izden gidersen muhafaza yere sürtüyo o derece yani. Babam galericiydi onlarca arabaya bindim bu sayede ama herşeyi süper araba bulunmaz herhalde.

• Valla 77 renoma laf söyletmem ama kendim söyleyebilirim

arkadaşımın doğanında frene asılınca camdan çıkacak gibi oluyordum ama reno 12mde böyle bi olay yok, frene basınca fışşşşşşş diye ileri kayıyor, adam gibi durabilmek için panik frenlerde bile hemen 1e atıp kompresöre bindiriyom ki daha iyi dursun vede bi nevi ABS olsun diye

bunun dışında gürültüsü var ama ben duymuyorum zati, sadece rahatça müzik dinlemek için dolaşırım araçla.
    ha bide çok yakar, içer, döker, başka naapar bilmiyorum, bi şekilde yok ediyo benzini...

iyi yanları da var tabi, mesela 30 yıllık cam mekanizması (nihayet) bozulur, 500 metre ilerdeki parçacıdan 15 YTLye alıp 10 dakkada kendim takıveririm, bugün komple far aldım 25 YTL, eskisi sırf biraz sararmış diye değiştirdim 10 dakkada.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.