Şimdi Ara

EN KÜÇÜK VE EN İYİ DVD YAZMA PROGRAMI ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 12 mb'lık nero var dedik ya. en ufaklardan biri sayılır daha ne olsun nero kalitesiyle. ayar seçenekleri de var öyle boş bir sürüm değil nero micro gayet güzel eksiklik hissetmezsiniz hiçbir konuda. deepburner vb. programların portable olanlarını kullanıyorum. flash belleğe atıp herhangi bir bilgisayarda kurulumsuz cd yazabiliyorum yoksa değmez bence günlük kullanımda daha iyileri var. nero veya ashampoo
  • hoşş deepburner.derindenyakar:)
  • dvdshring+nero
  • NERODAN BAŞKA Bİ PROGRAM KULLANMADIĞIM İÇİN DİĞERLERİNİ BİLMİYORUM AMA NERO DA BAŞKA PROGRAM KULLANDIRMADIĞI İÇİN DEMEK Kİ İYİ BİR PROGRAM
    ÇÜNKÜ NERO KULLANDIĞIM SÜRECE BAŞKA BİR PROGRAMA GEREKSİNİM DUYMADIM!
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunman233

12 mb. boyutunda nero Micro tabiki 7 sürümleri ile aynı tabanda. standart yazım işlemi +vcd yapma bile var. herkes denemeli nero micro 'yu.

+1
  • Nero kullanan arkadaşlar Memorex DVD+ veya - ile Neronun herhangi bir türünü kullanabiliyor musunuz?
    Neronun bende 6 ve 7 serileri var ayrıca bir de 7 portable var.

Benim PC deki NEC 3500A ve notebooktaki Technics DVD ler NERO+MEMOREX çiftini pek beğenmiyorlar 2 tane yazıyorum 3 tane hata veriyor.
    Neronun bütün çeşitleriyle denedim tatsız. Hata verip yazamadıklarında hiçbirşey yazılmamış yani boş duruyor.
    Verbatim-Maxell denedim onları yazdı.

Birkaç kez deneyip yazamadığım 12 kadar Memorexi tam atıyordum bir de Ashampoo 7 kurup deneyeyim dedim.
    Yazamadığım Memorexleri bu defa yazdım.

Sonuçta DVD cihazları medya seçtiği gibi medyalar da yazma programları seçiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.