Şimdi Ara

En Rahatsız Edici 10 Film (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
6.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soraya'yı Taşlamak filmi beni çok rahatsız etmiş hatta sinirlerimi bozmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osstation

quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Soldaki Son Ev ( The Last House On The Left ) de rahatsız edici bir film. Bunun yanında baya iyi bir filmdi.
    http://i29.tinypic.com/2ilovwn.jpg

Bu filmden iki tane var, siz 1972 yapımı olanı söylemişsiniz, yanlış filme bakılmasın.

http://www.imdb.com/title/tt0068833/

En Rahatsız Edici 10 Film

Çekildiği tarihi gözardı edersem bu film komik gelmişti bana yahu hele sonları

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

Çekildiği tarihi gözardı edersem bu film komik gelmişti bana yahu hele sonları

Valla henüz izlemedim ama evet eski korku filmlerinde genelde böyle oluyor, The Exorcist ve The Shining hariç.
  • Çok esnek bi kelime kullanmışlar,ben sevenı izlerken de izledikten sonra da hiç rahatsız olmadım.İyi ki izlemişim.
  • boyle seyler kisilere gore degisiyor bence ilk 10 demek cok yanlis isimler
  • korku filmlerini izlemekten mümkün mertebe kaçınırım.gereksiz olduklarını düşünürüm.beni rahatsız eden(ucu çok açık bir kelime) filmse shining.adamın psikolojisini bozuyor...
  • rahatsız ediciliği her anlama çekebiliriz, o sebepten se7en olmamalıydı diyemiyorum ama diğer filmlere bakarsak se7en'ın orada ne işi olduğunu pek anlayabilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glόin

Salo yada Sodom'un 120 Günü'nden daha ilginç film var mıdır?
    pier paolo pasolini yanlış hatırlamıyorsam bu filmden sonra öldürülmüş.
    çok psikopat filmdir. Bir çok ülkede yasak zaten.

@LuX Aeterna aynen katılıyorum Martyrs kesinlikle listede olmalıydı.

var, Begotten. film siyah beyaz yüksek kontrast. izlemek biraz eziyetli olabiliyor bazen ama açıkçası sadece yarım saatine midem dayandı.
  • cannibal holocaust,devils rejects(belki) ve ismini hatırlayamadığım 4-5 ay önce seyrettiğim japon filmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azazel_666

cannibal holocaust,devils rejects(belki) ve ismini hatırlayamadığım 4-5 ay önce seyrettiğim japon filmi.

'cannibal holocaust' bu filmi çok önceden izlemiştim şimdi sen yazınca hatırladım bu liste eder rahatsız edici filmleri içeriyosa 1. sırada bu filmden başka birşey düşünülemez.
  • seven'ın ne işi var la orda
  • Se7en ve Event Horizon listede fazlalık.

Salo or the 120 Days of Sodom ise bahsedildiği gibi bünyeyi rahatsız eder.
  • Salo or the 120 Days of Sodom'umu çok da merak etmiyorsanız izlemeyin abi insan olmaktan utanırsınız yemin ediyorum
  • A Clockwork Orange ı izleyememiştim. Ne var bu kadar rahatsız edici?
  • başlığı okuyup direk sıralamaya geçince hangi akla hizmet böyle bir şey yapmış diyordumki ilk satırları okuma zahmetine de girdim
  • Bu arada Se7en ne alaka ...
    Onun yerine Supernatural dan herhangi bir bölüm koyabilirler
  • Beni en rahatsız eden,beynimi cımbızlayan, genizimi parmaklayan, midemi mıncıklayan,Cannibal Holocaust(1980)liste de yok.Aklı ve midesi olan kesinlikle izlemesin.Öööeegh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 3 Eylül 2010; 0:55:41 >
  • mesajım bulunsun
  • salo yu yapan adam harbiden ruh hastası galiba, yapımcısından yönetmenine yapımda ve yayında emeği geçen herkese lanet olsun

Ben ilk 3 yapsam şöyle olurdu;

1- salo
    2- Irreversible
    3- Cannibal Holocaust

Yalnız dikkat ! Bu filmleri izlememiş olan arkadaşlara uyarı, bu filmler öyle "yok kan gördüm çok iğrenç" tarzında değil. Psikolojik sorunlara yol açabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 3 Eylül 2010; 12:37:53 >
  • Ayrıca "Irreversible" her ne kadar rahatsız edici olsa da vermek isteği mesajı tam anlamıyla izleyiciye ulaştıran bir başyapıt. Cannes'ta ödül almış bir filmden bahsediyoruz..

Eğer rahatsız olmak istiyorsanız! Gasper'in " I Stand Alone" isimli bir önceki filmini tavsiye ederim. Irreversible bunun yanında selvi boylum al yazmalım tadında kalır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.