Şimdi Ara

En sinir olduğunuz şampiyonlar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xin Zhao ve Darius. Hem öldürmesi zor hem de hayvan gibi damage vuruyorlar. Hele hıyarın teki Darius'u feed'lemişse oyun çekilmez hale geliyor. Bir de Fiddle ve Swain'e gıcığım.

Teemo yazan arkadaşları main'i Teemo olan biri olarak gayet iyi anlıyorum. Sizin gibiler bana focuslansın diye ortalıkta dolanıyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

shoco

bu kadar kötü bir karakter olamaz tam useless.Ne zamana görsem hep feedliyolar veta oynuyamıyorlar.

Shoco?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Xin Zhao ve Darius. Hem öldürmesi zor hem de hayvan gibi damage vuruyorlar. Hele hıyarın teki Darius'u feed'lemişse oyun çekilmez hale geliyor. Bir de Fiddle ve Swain'e gıcığım.

Teemo yazan arkadaşları main'i Teemo olan biri olarak gayet iyi anlıyorum. Sizin gibiler bana focuslansın diye ortalıkta dolanıyorum zaten

+1 temoo candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

shoco

bu kadar kötü bir karakter olamaz tam useless.Ne zamana görsem hep feedliyolar veta oynuyamıyorlar.

Shoco?

shaconun abisi.
  • diana
  • kendi takimimdaki blitze giik oluyorum feedlemekyrn baska bisey yapamiyor

• Şu yeni çıkan maskeden sonra kesinlikle teemo
  • Karma.

• Nidalee bu kadar korkak oynayan ve o attığı mızrakla hayvan gibi vuran başka şampiyon var mı ? Kule altında dursanız dahi her yerden mızrak gelebiliyor nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.