Şimdi Ara

Enermax PRO82+ 625Watt Güç Kaynağı bu gün alacağım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar OCZ stealthstream 600w psu un arızalanması sebebiyle yeni bir psu alacağım yanlız söyle bir problemim var Samsung t240 monitör aldım 8800 gt ekran karti ile 1920 1200 çözünürlükte oyunlarda ekran kapanması ile karsilasiyordum ya ısı yada psu ile ilgili bir problemim oldugunu farkettim ve Connect 3d 1 gb ati 4870 overclock editon ekran karti aldım ancak bazen hala aynı problemleri yasiyorum özellikle yeni nesil age of conan GTA4 gibi oyunlarda maximum grafik ayarlına getirdiğimde belli bir süre sonra ekran kapanıp sonra tekrar geliyor ısı problemi diye arastirdim gpu isisini yük altında kaydettim maximum 70 derece civari oluyor psu den olabilirmi bilemiyorum neyse soruma dönersek 200 ytl civari Enermax PRO82+ 625Watt Güç Kaynağı arastirdim ama bu fiyata 700 watt OCZ ve 50 milyon daha üstüne koyarsam highpower 750 watt psu alabilirim ancak gerekli olurmu bilemiyorum sistemim

Quad 6600 normal kullanıyorum
    ddr2 2x2 gb ram 1066
    Gigabyte p35c ds3r
    Connect 4870 1 gb ati
    diğer parçalar harddisk dvd vs. 1920 1200 kullanıyorum ekran kartının güc tüketimini ne kadar arttirir bilemiyorum tşk ederim cevaplarınız için

Not: Birde sonradan farkettim alcağım psuhttp://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=PRO625 idi birde söyle bir model var ancak stokda gözükmüyor araştırıp bunu mu almak daha mantıklı.http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=MODU625

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realturk -- 24 Ağustos 2009; 12:05:28 >

• Pro625 ile Modu625 in tek farkı modu nun modüler kablo olmasıdır, başka bir fark yoktur. PRO625W 700W güç verebiliyor olmasına rağmen 7/24 40C gibi ağır koşullarda sürekli sağlayabileceği değer ile etiketlenmiştir. Güç yeterliliği bakımından endişe edecek bir şey yok, 1gb HD4870 den iki adet kullanıp rahatlıkla Crossfire bile yapabilirsin, hatta üzerine overclock bile yaparsın. Hatta bu konfigürasyonu Pro525W modeli bile çok rahat çalıştırabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 24 Ağustos 2009; 12:52:42 >
  • MODU olsaydı daha güzel olurdu.Ama kesinlikle çok iyi seçim.Hiç başka PSU ya bakma bile.
  • KESİNLİKLE İYİ BİR SEÇİMM
  • O ekran kartı için o psu lara gerek yok boşuna 250tl verme
    Ocz 550w hertürlü işini görür

http://www.hepsiburada.com/ocz-fatal1ty-serisi-550w-gamer-moduler-power-supply-ocz550fty-eu/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd84130

• 250 degil 198 tl verdim cevaplarınız için teşekkür ederim içime simdi bu gün ekran kartım 4870 olabilir ancak yarın gtx295 de olabilir bir daha yakın zamanda yeni psu almak istemiyorum 50 ytl kar sayıp yinede son yorumada teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realturk -- 24 Ağustos 2009; 16:18:15 >
  • Foruma mesaj atarken Üsküdar'da sabah oluyor şu host meselesi ne zaman çözülecek merak ediyorum yani 5dk her konuya girmek için beklenir mi DNS deüişmekten folloş oldu ağ bağlantısı yani.

Neyse Enermax 625w güzel seçim hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Foruma mesaj atarken Üsküdar'da sabah oluyor şu host meselesi ne zaman çözülecek merak ediyorum yani 5dk her konuya girmek için beklenir mi DNS deüişmekten folloş oldu ağ bağlantısı yani.

Neyse Enermax 625w güzel seçim hayırlı olsun şimdiden

aynen katılıyorum hocam ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.