Şimdi Ara

enUS wowun üstüne enGB TBC nasıl yüklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eu serverinde oynuyorum TBC key aldım.
    Benim Wow ENUS
    Elimde ENGB TBC var nasıl yüklerim ?
    Teşekkürler yardımlar için.

• onun ek paketleri vardı ama bence hiç uğraşma çok iş çıkartır başına bi arkadaşından direk kopy al daha iyi ilk tbc geldiğinde bendeki wowda öyleydi bayağı bi uğraşmışdım sonunda arkadaşın laptopdan aldım.
  • wowun us sitesine gir tbc download vardır gezin sitede bul indir zaten slim paketini indiriyo 1.25gb bişey
  • cd key aktivasyonunda tıkanırsın bildiğim kadarıyla. önünde 2 seçenek var ya accountunu amerikan serverlarından avrupa serverlarına taşıyacaksın(ki bunun için bi ödeme yapmak zorundasın). ya da tbc keyinle blizzard a mail atacaksın yardım isteyeceksin. blizzard abi olumlu adamdır geri çevirmez öle kolay kolay..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kruger

cd key aktivasyonunda tıkanırsın bildiğim kadarıyla. önünde 2 seçenek var ya accountunu amerikan serverlarından avrupa serverlarına taşıyacaksın(ki bunun için bi ödeme yapmak zorundasın). ya da tbc keyinle blizzard a mail atacaksın yardım isteyeceksin. blizzard abi olumlu adamdır geri çevirmez öle kolay kolay..

adamın oynadığı serverlar eu serverıymış zaten sadece clienti us
  • TBC yükledim . Fakat şimdi şu hatayı alıyorum patchleri yüklerken.

The file "Data\enUS\Credits_BC.html" in archive "E:\World of Warcraft\Data\enUS\base-enUS.MPQ" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

varmı çözümü ?
  • Hazır us versiyonu demişken, EU TBC' sini US wow unun üstüne kurulması için bir yöntem var onuda paylaşım hemen.

Elinizde TBC cd leri var diyelim ama EU versiyon..Fakat sizde US versiyon yüklü..Elinizdeki TBC US versiyonun üzerine EU versiyon yükleme yapmayacaktır.Bunun için en baştan EU versiyon yüklemenize gerek yok.Yada EU versiyon WOW bulamadım diyorsanız yüklü olan US versiyonunuzu EU ya çevirip nasıl TBC yüklenir bunu anlatacağım.Biliyorum çoğu kişi WoW ana sürüm satın almak zorunda kaldı.umarım yardımcı olur araştırma yaptım çalışıyormuş elime TBC cd im gelince bende yeniden EU yüklemek yerine böyle yapacağım...

ilk önce bize winmpq adlı program gerekli..
    http://shadowflare.samods.org/cgi-bin/down...cgi?SFSetup.zip
    1-indirip kurduktan sonra bu program ile \World of Warcraft\Data\enUS\locale-enUS.MPQ dosyasını açıyoruz.
    2-Dosyaların listelendiğini göreceksiniz.Bu listenin en aldında Wow.ini dosyasını açıyoruz.aşağıdaki gibi değiştiriyoruz.

[WoW Config]
    Version=1
    Country=GB
    Language=en
    Region=3

Aynen böyle olması gerekli.Region yerinde normalde 1 yazar.Country de US yazar...Siz aynen bu hale getiriyosunuz smile.gif
    3-Sonra kaydedip kapattıyoruz.winmpq bize değişiklik olduğunu ve kaydetmek isteyip istemediğimizi soruyoruz.Evet diyip kaydediyoruz.
    4-Daha sonra Data/enUS klasöründeki bütün dosyaları US yerine GB olarak değiştiriyoruz.Örneğin "base-enUS" ise "base-enGB" yapıyoruz.Daha sonra Data klasöründeki enUS klasörünü de enGB olarak adlandırıyoruz.
    5-Şimdi elinizde olan EU versiyon TBC nizi kuruyorsunuz.
    6-Kurulum bittikten sonra GB yaptığınız herşeyi ve adım 1 deki herşeyi ilk haline getirin.
    7-realmlist.wtf dosyasını açıp her zamanki gibi eu yerine us yazıp patchleri tamamlayın tekrar eu yapın ve oyuna girin smile.gif

Öneri Asbringer diye bir forum(bcturk) üyesinden kelimesi kelimesi copy past yapılmıstır

Yukardaki açıklamalara güvenmiştik.
    aynısını yaptım.
    TBC yi kurdu.
    2.3.0 patch yükledi.
    Sonrasında hata veriyor.

"E:\World of Warcraft\Data\enUS\base-enUS.MPQ" could not be opened
    Deli olacam .
    Baştanmı başlayacaz herşeye .
    pufff

• cd yi tak yükle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leadri

cd yi tak yükle

senin hakkında bir konu açmışlardı her konuya gereksiz msj atıyor diye.
    Şimdi katılıyorum o konuyu açana
    kendisindende özür diliyorum.
    de get bebe..
  • quote:

Orjinalden alıntı: stnts

quote:

cd yi tak yükle

senin hakkında bir konu açmışlardı her konuya gereksiz msj atıyor diye.
    Şimdi katılıyorum o konuyu açana
    kendisindende özür diliyorum.
    de get bebe..

pepe?
  • Ne gıcık yaratıksın sen öyle.
    Her konuya atlamana gerek yok.
    Biliyorsan yazarsın yardım edersin.
    Nedir bu kadar gerizekalı olmanın sırrı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stnts

Ne gıcık yaratıksın sen öyle.
    Her konuya atlamana gerek yok.
    Biliyorsan yazarsın yardım edersin.
    Nedir bu kadar gerizekalı olmanın sırrı?

zeki olmak.
  • EnUs wowun üstüne enGB TBC nası yuklenir? (soru bu )

-Cd y tak yükle (cevap bu)

alakasızlığı pek anlayamadım?
  • quote:

EnUs wowun üstüne enGB TBC nası yuklenir? (soru bu )

-Cd y tak yükle (cevap bu)

alakasızlığı pek anlayamadım?

sorunlusun sen
  • kimine göre
  • Kardeş ilerde çok sorun yaşarsın illaha bu yontemle gidersen birisinden bul yukle boşuna uğraşma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.