Şimdi Ara

EPOX 9NPA+ ULTRA & AMD3500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1hafta oldu işlemcimi değişeli eskiden 3200venice vardı çok da güzel o/c oluyordu.Fakat 3500'ü aldım alalı o/c işinde çok sıkıntı yaşadım işlemcimi 2.5gHZ bile çalıştıramıyorum lütfen bir önerisi olan varsa yardımcı olsun belki anakartımı bile değiştirebilirim

• yokmu arkadaşlar yardımcı olacak biri acill
  • Volt vermeyi denedinmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Volt vermeyi denedinmi?

denedim
  • bune yaa yokmu bi yardımcı olacak arkadaş
  • arkadaşım hayırlı olsun yeni oyuncak..anca böle olmaz...senin neler yaptığını bilmiyorum...söyle bios ekranını komple yaz bakalım neye ne verdin hangi kademeye aldın görelim hemen fark çıkacaktır 2500 de kalman imkansız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xl_ocean

arkadaşım hayırlı olsun yeni oyuncak..anca böle olmaz...senin neler yaptığını bilmiyorum...söyle bios ekranını komple yaz bakalım neye ne verdin hangi kademeye aldın görelim hemen fark çıkacaktır 2500 de kalman imkansız..

Default voltajla 250*10 çalışmakta güçlük çekiyo mavi ekran çıkıyo ramları 333mHZ yaptım yine aynı volt verdim işlemciye yine aynı olmuyor HT Frequencyi 3X yaptım.Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar da var bu forumda gezinirken gözüme çarpanlar oldu aceba sorun işlemcide mi???
  • bende 3700+ var bende 2500 üstüne çıkaramadım fakat benim anakart a8n5x
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.