Şimdi Ara

Erdinç İyikul, Riot Games'te işe başlıyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
5.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • League of Legends nedir ya saçma sapan oyun daha yeni varlığından haberdar oldum bunun için işini bırakıyor batacak o tarz oyunlar ileride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

League of Legends nedir ya saçma sapan oyun daha yeni varlığından haberdar oldum bunun için işini bırakıyor batacak o tarz oyunlar ileride.

Saçma sapan bir oyunmu?Varlıgından daha yeni haberdar olmanız sizin sorununuz.Sizin gibi insanlarla tartışmaya girmeye bile gerek yok.
  • quote:

League of Legends nedir ya saçma sapan oyun daha yeni varlığından haberdar oldum bunun için işini bırakıyor batacak o tarz oyunlar ileride.

Riot gayet iyi ilerliyor. Bir turnuva ödüllerine baksanız başarılı olduğunu görebilirsiniz.
  • söyle arkadasinda riot un oldugu bir turnuva falan olsada ordan cikan dünya sampiyonasina gitse guzel olabilir hazir erdinc abide orda toplariz takimlari dh den
  • quote:

Erdinç İyikul, Riot Games'te işe başlıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Herkese merhaba,

LoL ile ilgili Türk oyuncusunu harika haberler bekliyor. Biraz daha süre lazım, ekip toplanıyor. Yaz sonuna doğru ard arda gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

İyi günler,

İp ucu isteriz DH ahalisi olarak
  • Sen oranın KURUCUSUSUN erdinç abi , nasıl gidersin :S ... Neyse RİOT GAMES oyunlarını hiç oynamadım ama artık oynarız... Türkçe destek sunmaya başlarlar belki artık..
  • erdinç abi gideceğini duyunca vallahi ağlamaklı oldum seni yaklaşık 2.5 senedir takip ediyorum sen benim için birbaşkaydın bee abii yapma etme acııı bizee....!!
  • Eğer forumda TR desteği verebilirlerse çok güzel olur
  • quote:

32 milyon oyuncu ve haberin yok...... Ama dogru sacma sapan sitelerin sagında solunda resmi yok ya ondandır,iyi ki yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castion

Simdi tr dil gelince reklam yapilacak reklamlarda renekton,malz,kassadin,cho gibi karizma herolar konacak sonra genc arkadarlardan biri gorup ohawjtgp5nd oyuna bak hemen baslayak diycek ve sonuc belli

ahahahah aynen

edit: hemen başlayalım diyecek sonra kankalarıyla cumburlop atla içeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellfire peninsula -- 19 Mayıs 2012; 11:24:18 >
  • hortlatalım konuyu :D yeni haberim oldu.bende diyordumki nerede bu adam.meğer gitmiş.hayırlısı artık.umarım oyunada türkçe desteği gelirde bizde oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Cok sevindirici bir haber. Yeni gorevinde basarilar dilerim.

Şu adam gibi yorum yapamıyorsunuz bea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Sen oranın KURUCUSUSUN erdinç abi , nasıl gidersin :S ... Neyse RİOT GAMES oyunlarını hiç oynamadım ama artık oynarız... Türkçe destek sunmaya başlarlar belki artık..

Başladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner002

nedir bu forumdaki Türk düşmanlığı anlayamadım gitti gavurların 10 yaşındaki çocuğu oynuyorsa bizimkide oynayabilir aralarında pek de fark olacağını sanmıyorum

Bu forumdada hekez 20 ila 30 yaşında değil çoğu kişi 8-19 yaşında ama büyük gibi davranmaya çalışıyorlar benım yaşım 18 bunu saklamam
  • Beyler hort olacak ama PR and Community Manager olarak işe başlamış tamam da nedir bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewrecoo

Beyler hort olacak ama PR and Community Manager olarak işe başlamış tamam da nedir bu ?

OHA
  • Türkçe destek gelsin 10 yaşındaki çocuklar bu oyunu oynayamaz vs. diyenler şimdi ne düşünüyor merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewrecoo

Beyler hort olacak ama PR and Community Manager olarak işe başlamış tamam da nedir bu ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.