Şimdi Ara

Ergenlerdeki amerika özentiliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum fakat rumuzun ve yazım tarzın fikirlerinle hiç uyuşmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence herkesin bir popisi var

• Sadece amerika bayraklı olsa iyi.İsrail bayraklı tişört giyenler var burda.
  • Çünkü Türk bayrağı kıça don diye giyilmez.Eteklerin üstüne basılmaz.
  • Türk kültürünü anlarımda islamiyet bizim dinimiz değil kardeşim.Arapların kültürü islamiyet.Atatürk elinden geleni yaptı ama hala kurtulamadı bu illetten.
  • Ergenim,amerikaya özeniyorum,savaş çıksa ülkemi savunurum.
    İyi forumlar.
  • I love america

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen haklısın ingiltere varken amerikayamı özenilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekoslovakyalı

son zamanlarda farkettimde ergenlerde amerika özentiliği başlamış (zaten ne görseler özeniolar). Demin minibüste biri telefonuna amerika bayrağı olan kapak takmıştı velet hayatında amerikayı görmemiş nerden çıktı bu hayranlık amerika bayraklı tişört ve şort giyen çok fazla kişi var gözünüzü açın ve çevreye bakın geleneklerimiz kültürümüz yok olmak üzere internetten, filmlerden etkilenen ergenler dinden çıkıo kültürünü unutuyo şehitlerimiz bugünler içinmi kendini feda etti yakında bi savaş çıksa ülkemizi savunacak çok az insan kalacak yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum

facebook ta forumda vatan kurtarmaca ne özentiliği oluyor ??

• quote:

son zamanlarda farkettimde ergenlerde amerika özentiliği başlamış (zaten ne görseler özeniolar). Demin minibüste biri telefonuna amerika bayrağı olan kapak takmıştı velet hayatında amerikayı görmemiş nerden çıktı bu hayranlık amerika bayraklı tişört ve şort giyen çok fazla kişi var gözünüzü açın ve çevreye bakın geleneklerimiz kültürümüz yok olmak üzere internetten, filmlerden etkilenen ergenler dinden çıkıo kültürünü unutuyo şehitlerimiz bugünler içinmi kendini feda etti yakında bi savaş çıksa ülkemizi savunacak çok az insan kalacak yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum

diyenin nicki de Çekoslovakyalı

• En azından senin gibi dilini unutmuyorlar.
    Bu ülke birkere battı dahada çıkmaz, bu ülkedekilere özenip arap sevici mi olsunlar?
  • Bende abd bayragi wallpaper yaptim sen bu ulkeye ozenmek istiyorsan seni tutan yok tabi neyine ozeniceksen

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905Discovery

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

Ne kadar milletimi ülkemi sevsem de şu durumda ülkemizin beğenilecek hiçbir tarafı yok

Ülkemizin durumu nekadar kötü olursa olsun bizim ülkemize sahip çıkmamız gerekio bu ülke kolay kolay kurulmadı

Noktasına virgulune kadar katiliyorum

Ne nokta koymuş nede virgül, demek katılmıyorsun.

• sanane deseler ne diceksin
  • Çekoslovakyalı Ç kullanıcısına yanıt
    En azından çekslovakyaya özenmiyorlar. Bu arada dinden çıkıyor demek doğru değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gel Bak Ne Söylicem

quote:

Orijinalden alıntı: 1905Discovery

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

Ne kadar milletimi ülkemi sevsem de şu durumda ülkemizin beğenilecek hiçbir tarafı yok

Ülkemizin durumu nekadar kötü olursa olsun bizim ülkemize sahip çıkmamız gerekio bu ülke kolay kolay kurulmadı

Noktasına virgulune kadar katiliyorum

Ne nokta koymuş nede virgül, demek katılmıyorsun.

İnceyi anlayan tek insan tebrikler :D
    Ama katiliyorum tabiki

• İster Amerika bayrağı takar ister Almanya ister Türkiye, hoşuna gitmiş takmış.adamı hemen dinsiz savaşta kaçar bilmem ne ilan etmişsin.
    1.si bu devirde hala meydan savaşı olacağını filan mı sanıyorsun :)
    2, sanırım dindarsın. İnşallah bu yaptığın gıybet in hesabını fitil fitil getirirler senden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

En azından çekslovakyaya özenmiyorlar. Bu arada dinden çıkıyor demek doğru değil.

Çekoslovakya diye bi ülke yok 1993 te 2 ye bölündü

• quote:

En azından senin gibi dilini unutmuyorlar.
    Bu ülke birkere battı dahada çıkmaz, bu ülkedekilere özenip arap sevici mi olsunlar?

Söylicem diye yazılmaz söyleyeceğim yazılır dili unutan bitek ben değilmişim

• quote:

quote:

En azından senin gibi dilini unutmuyorlar.

Söylicem diye yazılmaz söyleyeceğim yazılır dili unutan bitek ben değilmişim

Halk dili diye birşey var.

"Anlatacağım, söyleyeceğim" gibi şeyler "Anlatıcam, söylicem" olarak yazılır böyle forum platformlarında genelde. İstersen git avukatların takıldığı forumlara falanda bak, geneli böyle yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gel Bak Ne Söylicem -- 10 Aralık 2014; 18:46:15 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.