Şimdi Ara

Ersun Yanal'dan Melo için!.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Nerdeyse 1 hafta olacak hala melonun saçmalıklarını konuşuyoruz.Bir derbinin içine anca böyle edilebilirdi.

Neden acaba? Fener yenseydi maç konuşulurdu. Biz ne zaman yensek hep böyle saçma sapan muhabbetler gündemi meşgul eder

Valla sulu derbide ben hic hatırlamıyorum bizim galibiyetin konuşulduğunu.hep olaylar konuşuldu.burda da tonla kart ve olay vardı.sahada futbol vardı da biz mi konuşmadık?

Doğru. Sulu derbinin olduğu sene Kadiköy'deki maç sonunda da sürekli Gerets'in yarılan kafası konuşulmamıştı. Tabi Mondi'ye atılan ses bombası da. O zaman da futbol yoktu ama kimsenin olayları konuşmak gibi bir niyeti de yoktu.

Yapma Allah askına hepsi konuşuldu

2005 yılını dün gibi hatırlıyorsun yani, konuşuldu dediğine göre.
    bugünkü derbi kadar bile konuşulmadı.

Tek tek mesajlarımı alintilayacaksan pm ye gecelim daha kolay olur
    Şu kadar gün konuşuldu demedim zaten dün gibi hatırlamama gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birisi Ersun'un şike davasındaki konuşmalarını koysun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Nerdeyse 1 hafta olacak hala melonun saçmalıklarını konuşuyoruz.Bir derbinin içine anca böyle edilebilirdi.

Neden acaba? Fener yenseydi maç konuşulurdu. Biz ne zaman yensek hep böyle saçma sapan muhabbetler gündemi meşgul eder

Valla sulu derbide ben hic hatırlamıyorum bizim galibiyetin konuşulduğunu.hep olaylar konuşuldu.burda da tonla kart ve olay vardı.sahada futbol vardı da biz mi konuşmadık?

Doğru. Sulu derbinin olduğu sene Kadiköy'deki maç sonunda da sürekli Gerets'in yarılan kafası konuşulmamıştı. Tabi Mondi'ye atılan ses bombası da. O zaman da futbol yoktu ama kimsenin olayları konuşmak gibi bir niyeti de yoktu.

Yapma Allah askına hepsi konuşuldu

Fenerbahçe'yi, oyuncusunu veya taraftarını, TFF Başkanına varana kadar bu derece organize bir şekilde eleştiren, laf söyleyen, hatta ülkeden sınır dışı edilmesini isteyen bir medya var mıydı?

Ben hatırlamıyorum. Pek de bir ceza almamıştınız zaten 1-2 maç sahanız kapatılmıştı. Ali Sami Yen'deki olayların olmasının sebebi de oydu zaten. Akan kanın yanınıza kar kalmasıydı.

Ya siz bunu yaptınız biz bunu yaptık diye nereye kadar gidecek ki bu?cidden simdi fark ettim ben bir mac söylesem sen bir mac daha söyleyeceksin sabaha kadar sürecek boyle

O zaman çıkıp karşılaştırma yapmayacaksınız. Neden her seferinde bizde bir olay olunca ''Artık geçmişi bırakalım,'' muabbetine başlıyorsunuz? Engin Baytar'a asırlık ceza verilirken, ''Geçmişte olanları boşverelim, bu seferlik caydırıcı bir ceza olsun, örnek olsun,'' denilerek 11 maç ceza verildi. Sonrasında ne oldu? Hakemlere neler neler yapıldı kim aldı o kadar ''caydırıcı'' cezayı? Kimse.

İş Galatasaray'a gelince ''Geçmişi bırakalım,'' size gelince ''Bu zamana kadar kimler o kadar ceza aldı da bize verilecek?'' İşinize geldiği gibi konuşmayı bırakın. Topu sektirdi diye Fatih Terim'i tribüne gönder, sahaya girdi diye ceza ver, başkaları yapınca yok. Melo hareket yapar ''Sınır dışı edin, Elimizden gelse en yüksek cezayı vereceğiz'' denir.

Bu ligde işler böyle yürüyor. Herkes kendi kapısının önünü temizlesin ilk önce. Kimin ne olduğunu herkes iyi biliyor.

• Birak ersun yanal, takimin macta 10 sari kart gormus.Emreyi 2 karttan say, 11 kisilik takimda 9 kisi sari kart almis, sen neyin cirkinliginden bahsediyorsun.Emrenin kirlettigi bir oyun var Hala cikmis mrlo melo diyorsunuz pes.

• FB nin yapamadigini yapip sahada olmayi haketmeyen birini hakettigi yere gonderdigi icin mi hatali Melo...Adamsin Melo...

• Anlayin iste, amaclari bizi Arenada yenip sahada mac sonrasi sov yapmakti, maglubiyeti alinca patladi tabi. Simdi de boyle yan yollara sapiyorlar. Bir haftadir bu aglamalar harbiden bezdirdi.

• Medyasını güzel kullandı sizin başkan efsane formda geldik vs dediler yenilip döndüler böyle kapattılar.

Ayrıca ersuna demezler mi senin takımında 3 tane temiz adam var mı diye ?

En temizini Gökhan biliyorduk onunda yaptıkları ortada.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.