Şimdi Ara

Ersun Yanal''Galatasaray için 1 tane maç vardı,ama bizim 6 maçımız daha var''.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

İçimden bi ses ts maçı tekrar oynanacak diyor.

Allahım sen affet.

asla öyle birşey yapamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

quote:

Orijinalden alıntı: Jonny_J

Derbi mağlubiyeti hazımsız taraftar konu no. 12431. Tebrikler.

Evinizde 55000 seyirci ile oynuyorsunuz, 11 e 10 oynuyorsunuz e bir zahmet kazanın bari Zaten Kadıköyde yenemiyorsunuz evinizde yenin bari

Geçen sezon Süper Kupa'da 10 kişi bizdik ama Erzurum'da bizi yenemediniz ne iş ?
  • quote:

Derbiye 6 puan mı veriyorlar? Biz şampiyonuz kardeş bizde bir hazımsızlık yok. Siz bu maç ile kendinizi avutursunuz. Biz 2-3 maç sonra kupamızı kaldırırız. Ha derbiyi kazansak iyi olmaz mıydı? Evet, olurdu ama olmadı. Bir sonraki karşılaşmamızda futbol oynarsanız tartışırız ama yok böyle devam edecekseniz hiç ağzımı yorup tartışmaya bile girmem sizinle.
  • Fenerbahçeyi hep bu çakma kibiri antipatik yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

İçimden bi ses ts maçı tekrar oynanacak diyor.

Allahım sen affet.

asla öyle birşey yapamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2014

quote:

quote:

quote:

quote:

Evinizde 55000 seyirci ile oynuyorsunuz, 11 e 10 oynuyorsunuz e bir zahmet kazanın bari Zaten Kadıköyde yenemiyorsunuz evinizde yenin bari

Öyle bir yazmışsın ki Kadıköy'de Fenerbahçe 10 kişiye karşı oynuyor.Hiç çirkeflik yapmıyor,teknik direktörümüzün vs. alnı yarılmıyor tertemiz top oynanıyor.

uzun zamandır piyasada yoktunuz bugün tüm enerjinizi burada harcayabilirsiziniz, sezon nasıl olsa bu akşam bitti

Bu sezon genel olarak yazmadım,anlamsız tartışmalara girmeyi istemiyorum.

Her sene şampiyon olacak değiliz.Bu sene belli ki sizin yılınız.Tebrikler.Çirkeflik yapmanın bir anlamı yok.

sanada bu yakışır, bende galibiyetinizi tebrik ediyorum, iyi oynamıyor takımınız bu ortada, 2. olup şampiyonlar ligine direk gitmeyi hak kazanırsanız bunu başarı saymalısınız

• Arkedios kullanıcısına yanıt
    Mesajımı alıntılayıp yazının sonuna ağzımı yorup tartışmaya bile girmem diyeni de yeni görüyorum. Baştan hiç alıntılama mesajımı arkadaş. Git kendi dünyanda takıl ozaman, başkalarını muhattap al.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle bir yazmışsın ki Kadıköy'de Fenerbahçe 10 kişiye karşı oynuyor.Hiç çirkeflik yapmıyor,teknik direktörümüzün vs. alnı yarılmıyor tertemiz top oynanıyor.

uzun zamandır piyasada yoktunuz bugün tüm enerjinizi burada harcayabilirsiziniz, sezon nasıl olsa bu akşam bitti

Bu sezon genel olarak yazmadım,anlamsız tartışmalara girmeyi istemiyorum.

Her sene şampiyon olacak değiliz.Bu sene belli ki sizin yılınız.Tebrikler.Çirkeflik yapmanın bir anlamı yok.

sanada bu yakışır, bende galibiyetinizi tebrik ediyorum, iyi oynamıyor takımınız bu ortada, 2. olup şampiyonlar ligine direk gitmeyi hak kazanırsanız bunu başarı saymalısınız

Takımın hali ne olursa olsun ikincilik asla Galatasaray için başarı değildir.

• quote:

Mesajımı alıntılayıp yazının sonuna ağzımı yorup tartışmaya bile girmem diyeni de yeni görüyorum. Baştan hiç alıntılama mesajımı arkadaş. Git kendi dünyanda takıl ozaman, başkalarını muhattap al.

Ben tartışmaya girmedim kardeşim sana bir açıklamada bulundum sadece. Ayrıca okuduğunu anlamaya çalış biraz. Ben futbol hakkında tartışırız demişim ve futbol hakkında da hiçbir şey yazmamışım.
  • Arkedios kullanıcısına yanıt
    Senden açıklama isteyen oldu mu?

GS-FB derbileri sadece 3 puan için çıkılsa bile önemlidir. O yüzden 12 yıldır ağzınızda sakız 6-0'ınız var. Bugün kazandık ve tabiki GS'liler olarak mutluyuz. Senin de hem üstteki mesajından, hem de benzer konuya attığın alttaki mesajından mağlubiyeti sindiremediğin, üzüldüğün ve buna karşı savunma mekanizması olarak saldırıya geçtiğini görüyorum ve daha mutlu oluyorum.

''Harbi mutlu olmuş lan bunlar. Maçı izlerken hakeme falan epey sövdüm, salladım ama madem bu kadar mutlusunuz, bende sizin adınıza sevindim. Sizi mutlu etmeye 1 galibiyet yetiyor olabilir biz kupayı alınca mutlu olacağız. ''

Şimdi müsadenle iyi geceler. Şampiyon olduğunuz gün bu mesajımı alıntıla. Bir büyüğün olarak kazanan nasıl tebrik edilirmiş öğreteyim sana. İlerde belki işine yarar.
  • quote:

Senden açıklama isteyen oldu mu?

GS-FB derbileri sadece 3 puan için çıkılsa bile önemlidir. O yüzden 12 yıldır ağzınızda sakız 6-0'ınız var. Bugün kazandık ve tabiki GS'liler olarak mutluyuz. Senin de hem üstteki mesajından, hem de benzer konuya attığın alttaki mesajından mağlubiyeti sindiremediğin, üzüldüğün ve buna karşı savunma mekanizması olarak saldırıya geçtiğini görüyorum ve daha mutlu oluyorum.

''Harbi mutlu olmuş lan bunlar. Maçı izlerken hakeme falan epey sövdüm, salladım ama madem bu kadar mutlusunuz, bende sizin adınıza sevindim. Sizi mutlu etmeye 1 galibiyet yetiyor olabilir biz kupayı alınca mutlu olacağız. ''

Şimdi müsadenle iyi geceler. Şampiyon olduğunuz gün bu mesajımı alıntıla. Bir büyüğün olarak kazanan nasıl tebrik edilirmiş öğreteyim sana. İlerde belki işine yarar.

Dediğin kafada bir insan değilim maçta üzülür, sevinirim. Söylediğim gibi futbol hakkında tartışmaya girmeyeceğim. İyi geceler.

• quote:

quote:

Ulan mantiga bak ya 11 e 10 oynuyomusuz napalim gormeseydi kirmiziyi biz mi dedik gor diye zamaninda 4 kirmizi gordugumz mac vardi bizim o da 1 0 bitmisti yasin tutmuyo ona herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Siz de yenilgiyi bi hazmedin de böyle saçma sapan konular açmayın. Hala kadıköy vs.. ile savunma halindesin. Aş bunları artık.

Te Allaaam ne hazmedememesi 10 puan geridesiniz, biz Mancini bu galibiyetle kalacak diye seviniyoruz

Anlayamazlar .
  • Seviyorum hocamızı. Lafı tam gediğine koymuş. Başkaları gibi çirkeflik falan yapmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red John

100 yillik kulubun dustugu taraftar profili ve haline bak iste bu yuzden dalga konusu olacalsiniz omur boyu

ya ahahaha şu an dalga konusu olan sizsiniz laflara bak yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babayarooo

quote:

quote:

Geçen sezon Süper Kupa'da 10 kişi bizdik ama Erzurum'da bizi yenemediniz ne iş ?

böyle gidersek 10 kişiyle 6 attık size

• quote:

Orijinalden alıntı: Rudy_Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Babayarooo

quote:

quote:

böyle gidersek 10 kişiyle 6 attık size

• Yenseler deliler gibi sevinecek adamlar gelmiş biz şampiyon olacağız,yenilsek ne olur çekiyor .
    Ersun Yanal'ın daha önceki açıklamaları malumumuz . Ondan dolayı fazla ciddiye almamak gerekir.
    Bu arada daha önce de söyledim bunu ; Ersun Yanal Fenerbahçe'nin kalitesinde bir hoca değil .
    Bu sene aldı ,seneye ne olur bilinmez ,seneye de alabilir ama Fenerbahçe'nin şimdiden Avrupa'ya yatırım yapıp ona göre hocayı başa getirmesi lazım .
    Nerden nereye geldim vay anasını.
    İyi geceler.
  • quote:

quote:

quote:

bir defa teknik direktorun alni yarildi , 5 senedir ayni laf bikmadiniz

• Aklınca yenilgiyi unutturacak laf sokmaya calışıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.