Şimdi Ara

Eski sevgilinin bunu yapmaktaki amacı nedir.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
48.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • anlayamazsın, ben de anlamadım çünkü hiçbir şey.

kız arkadaşım beni aldattı, beni kandırdı, bütün bunlar su yüzüne çıktı, yüzüne tükürdüm. Açıklama yapacağım dedi, daha da fazlasını söyledi, bitmesini istedi, bazı konularda açıklama bile yapmadı, hala bilmiyorum kimle ne yaptığını mesela, sormama rağmen üstünü örttü. Yetmedi numarasını değiştirdi.

Ha gel gelelim anlamadığım noktaya, hala bana kendini göstermeye çalışıyor. İşte anlamadığım nokta bu. Benden bir beklentisi yok, bana karşı bir hissi de yok, beni aldatmış, bana bir köpek gibi davranmış, açıklama da yapma gereği duymamış, üstüne numarasını değiştirmiş olan kız, hala bana kendini göstermeye çalışıyor ve sebebini ben hala bilmiyorum.

Sadece bekliyorum, belki bir şey söyler diye ama söylemiyor. Ben de okulumun aktif şekilde açılmasını bekliyorum, başka bir şey gelmez elden. Anlayamazsın yani, sadece oynamış olmak için oynuyorlar bizle.

Üzüldüğüm şey bu süreçte ben bu şekilde bir davranışa maruz kalmanın psikolojisiyle birisine yaklaşıp hiç suçu olmayan birisini üzebilirim veyahut sırf intikam almış olmak için bir şeyler yapmış olurum. Bu konuda kendimi dizginleyip duruyorum ama kesinlikle karşıdan gördüğüm bir şey de yok, aksine dönüşü olmayan şekilde, hiç olmadık zamanda hat değiştirdi. Muhtemelen istediği de benim bu yola girmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2EDF1620 -- 17 Eylül 2020; 23:57:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Eskı zamanlarsakı gibi bı sey hissetmiyorsun zaten o kadar yıl geçmiş üzerinden, ezel gıbı ol dedıgın ıcın dedım :)

Alıntıları Göster
    giderek azalıyor hisler gerçekten, ben de bundan korkuyordum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.