Şimdi Ara

Eskisehir Osmangaziyi kazanacak olanlar buraya tanisalm :) [ 2012 ] ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

quote:

Orijinalden alıntı: lıkır lıkır

quote:

biz biraz üvey evlat muamelesi görüyoruz mühendislik fakültesi olarak kampüsün en dibindeyiz. kampüsün ana merkezine yürümek 15 dakika falan :)
    ama binamız gerçekten çok şık ona laf yok. ayrıca yemekhanede bizim binada en alt katta sadece 1.30 kuruş yemek. gayette leziz olduğunu söyleyebilirim

Evet, o en dip muhabbetini çok duydum Mühendisliğin çevresi nasıl peki, yani oturup takılacak yerler var mı? Öyleyse pek sorun olmaz sanırım en dipte olması. Yemekhanenin olduğunu bilmiyordum o binada, çok iyiymiş o bakımdan Menü nasıl peki genel olarak Binanın güzel olduğunu da duymuştum, fotoğraflarına baktım cidden güzel duruyor. Kesin olmamakla birlikte % 80 oradayım, artık sonuçlar açıklandığı zaman başını biraz daha ağrıtabilirim

Peki mühendislik fakültesinin faal olduğu kulüpler, topluluklar var mı? Yani katılınca bir şeyler öğrenebileceğimiz, boş oturmayacağımız şeyler varsa güzel olur.

ders bittikten sonra takılmalık yer maalesef yok bizim fakültede.. otobüsle çarşıya akıyor millet.. yemekhane menüsünü görebilirsin googleye esogü yemehane lisetesi vs yaz çıkıyor şimdi tam linkini bulmaya üşendim..
    üniversitemizin imkanlıda göz dolduruyor.. 3 tane halı saha var bir tanesi kapalı aynı şekilde 2 tane tenis kortumuz var. yüzme havuzu açıldı oda aynı şekilde çok şık bir havuz oldu.. kütüphane çok büyük, kongre merkezleri falan.. yani seversin büyük ihtimal.. kulüp bakımındanda istemediğin kadar kulüp var zaten

peki bu dediklerin tıp fakültesi kampusu icin de gecerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MissEliotte

quote:

quote:

quote:

biz biraz üvey evlat muamelesi görüyoruz mühendislik fakültesi olarak kampüsün en dibindeyiz. kampüsün ana merkezine yürümek 15 dakika falan :)
    ama binamız gerçekten çok şık ona laf yok. ayrıca yemekhanede bizim binada en alt katta sadece 1.30 kuruş yemek. gayette leziz olduğunu söyleyebilirim

Evet, o en dip muhabbetini çok duydum Mühendisliğin çevresi nasıl peki, yani oturup takılacak yerler var mı? Öyleyse pek sorun olmaz sanırım en dipte olması. Yemekhanenin olduğunu bilmiyordum o binada, çok iyiymiş o bakımdan Menü nasıl peki genel olarak Binanın güzel olduğunu da duymuştum, fotoğraflarına baktım cidden güzel duruyor. Kesin olmamakla birlikte % 80 oradayım, artık sonuçlar açıklandığı zaman başını biraz daha ağrıtabilirim

Peki mühendislik fakültesinin faal olduğu kulüpler, topluluklar var mı? Yani katılınca bir şeyler öğrenebileceğimiz, boş oturmayacağımız şeyler varsa güzel olur.

ders bittikten sonra takılmalık yer maalesef yok bizim fakültede.. otobüsle çarşıya akıyor millet.. yemekhane menüsünü görebilirsin googleye esogü yemehane lisetesi vs yaz çıkıyor şimdi tam linkini bulmaya üşendim..
    üniversitemizin imkanlıda göz dolduruyor.. 3 tane halı saha var bir tanesi kapalı aynı şekilde 2 tane tenis kortumuz var. yüzme havuzu açıldı oda aynı şekilde çok şık bir havuz oldu.. kütüphane çok büyük, kongre merkezleri falan.. yani seversin büyük ihtimal.. kulüp bakımındanda istemediğin kadar kulüp var zaten

peki bu dediklerin tıp fakültesi kampusu icin de gecerli mi?

aynı kampüs zaten.. ama işte mesafeler uzak biraz. ama siz şanslısınız sizin tam merkezde herşey ayağınızın altında

• din kültürü öğretmenliği gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drs13

esogü yazcanıza anadolu yazsaydınız taş gibi eğitim fakültesi mesunu olarak dandik bi üniv.di sanki daha yeni yapilıyordu inşaatlar falamn vardı gerçi yapılmıştır 2010 mezunuyum anadolu üniv. gezince ne dediğimi anlarsın orası daha sıcak.öğrenciler için mükemmel şehir ama okulu anadolu seççen...apart yurt fazla...çok öğrenci var şehre fazla geliyo...esogü tıp da hazılık yok iyi bişi bence

anadolunun yunus emre kampüsü özel üniversitelerle yarışırı düzeyde güzel .en azından şeklen.nedenide açık öğretimden gelen paralar.osmangaziye gelince kampüsten çok sıradan bir hastane gibi.hala tam oturmadı ama eskisine nazaran iyi
  • ooff ulaan offf istediğiniz kadar böyle yazın soğumicam ortamımıda kuracam anasını satm:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Companero01

ooff ulaan offf istediğiniz kadar böyle yazın soğumicam ortamımıda kuracam anasını satm:D

kampüs ı iyi değil ama kafana takma eskişehirde sosyal yaşam pek çok büyük ilden iyi.barlar cafeler herşey mevcut 15 dkda gidersin her yere tramvay var otobüsler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Companero01

ooff ulaan offf istediğiniz kadar böyle yazın soğumicam ortamımıda kuracam anasını satm:D

Hocam sen sanıyor musun ki kampüste yapılıyor her ortam ? Bende garanti olsun diye anadolu üni porsuk myo yu yazdım kampüse uzak ama ben takmıyorum hertürlü ortamımı kurucagıma inanıyorum önemli olan merkeze yaknlıgın o yüzden dert etme.Herşey kampüs değil.
  • iyi iyi bnde byle dusunyrm
  • vay genç esogulüler :) bende işletme 3.sınıfım merak ettiklerinizi sorabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolex

vay genç esogulüler :) bende işletme 3.sınıfım merak ettiklerinizi sorabilirsiniz :)

hocam 3 senedr ordasn anlat bize bseler neler yapmalyz nerede kalmalyz nerelerde eglenmelyz iibf nasıl ortam fln :D
  • Öncelikle osmangaziden öte eskişehir bambaşkadır.Adalar,Haller daha bir sürü yer çok güzel ve insanı rahatlandıran yerler.Eskişehire gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.Esogü ibff,özellikle maliye bölümü çok başarılı bir bölümdür.Çan eğrisi var okulda maliyede ortalama 60 üstü oluyor. Diğer ibff ler duyduğunuz gibi. Kampüste pek birşey olmuyor ama canlıdır.Öğrenciler falan çok iyi renkli ortam :) bahar şenliklerinde pek birşey ummayın ama anadolu üniversitsi olduğu için şanslısınız.Asıl şenlik orada oluyor.Ben ilk sene çarşıda yurtta kaldım.Çok güzeldi geceleri kafam esince çıkıp adalarda tur atıyorduk.Bazen bi bara gidip kafa dağıtıyorduk.Hallerde kahve içip huzur bulmaman mümkün değil...Eskişehir iyidir..Eğer kültür ve sanata ilginiz var ise sizin için büyük bir şans.Eskişehir belediyesi bu konuda çok duyarlı.

• quote:

Öncelikle osmangaziden öte eskişehir bambaşkadır.Adalar,Haller daha bir sürü yer çok güzel ve insanı rahatlandıran yerler.Eskişehire gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.Esogü ibff,özellikle maliye bölümü çok başarılı bir bölümdür.Çan eğrisi var okulda maliyede ortalama 60 üstü oluyor. Diğer ibff ler duyduğunuz gibi. Kampüste pek birşey olmuyor ama canlıdır.Öğrenciler falan çok iyi renkli ortam :) bahar şenliklerinde pek birşey ummayın ama anadolu üniversitsi olduğu için şanslısınız.Asıl şenlik orada oluyor.Ben ilk sene çarşıda yurtta kaldım.Çok güzeldi geceleri kafam esince çıkıp adalarda tur atıyorduk.Bazen bi bara gidip kafa dağıtıyorduk.Hallerde kahve içip huzur bulmaman mümkün değil...Eskişehir iyidir..Eğer kültür ve sanata ilginiz var ise sizin için büyük bir şans.Eskişehir belediyesi bu konuda çok duyarlı.

bizde çarşıda mı kalalım yani hocam :D

• ilk sene çarşıda kalmıştım çok iyi ortamdı şimdi okulun oradayım o kadar iyi değil. çarşıya uzak olduğum için çarşıya gitmek zor geliyor
  • en iyisi hep carsida klmak zaten tramvayla 20dkyms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben istanbulda oturuyorum.istanbulda 20dakikalık yok benim hiç birşey fakat eses küçük olduğu için 20 dakika çok fazla geliyor.Azcık üşengeçsen zor gelir
  • quote:

Eğer kültür ve sanata ilginiz var ise sizin için büyük bir şans.Eskişehir belediyesi bu konuda çok duyarlı.

Şu kısımı biraz daha detaylı anlatır mısın, merak ettim :)
  • quote:

quote:

Eğer kültür ve sanata ilginiz var ise sizin için büyük bir şans.Eskişehir belediyesi bu konuda çok duyarlı.

Şu kısımı biraz daha detaylı anlatır mısın, merak ettim :)

sinemaya gideceğine tiyatroya 2 kez gidebilirsin 4-5 tane farklı salon var.belediyenin opera binasıda var.(opera bile tamamen dolu oluyor) şehrin merkezi bölgelerinde belediye başkanınında aralarında bulunduğu heykeltraşların yaptığı heykeller var.neyse gelince daha iyi anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: racikral11
    sinemaya gideceğine tiyatroya 2 kez gidebilirsin 4-5 tane farklı salon var.belediyenin opera binasıda var.(opera bile tamamen dolu oluyor) şehrin merkezi bölgelerinde belediye başkanınında aralarında bulunduğu heykeltraşların yaptığı heykeller var.neyse gelince daha iyi anlarsın

Opera uymayabilir de tiyatro olabilir bak, hoşuma gitti Peki, ileride CW'mizi şişirecek, katılımcı belgesi alabileceğimiz; kongre, seminer, sergi gibi etkinlikler ne sıklıkla oluyor? Osmangazi'de okusak bile, Anadolu'daki bu tarz etkinliklere katılma şansımız var mı?

• quote:

quote:

Opera uymayabilir de tiyatro olabilir bak, hoşuma gitti Peki, ileride CW'mizi şişirecek, katılımcı belgesi alabileceğimiz; kongre, seminer, sergi gibi etkinlikler ne sıklıkla oluyor? Osmangazi'de okusak bile, Anadolu'daki bu tarz etkinliklere katılma şansımız var mı?

bildiğim kadarıyla anadolunun sosyal etkinliklerine katılabiliyorsun diye biliyorum.osmangaziyi okuyanlar daha iyi bilir oradan pek haberim yok anadolu eve yakın olunca haberimiz oluyor

• quote:

bildiğim kadarıyla anadolunun sosyal etkinliklerine katılabiliyorsun diye biliyorum.osmangaziyi okuyanlar daha iyi bilir oradan pek haberim yok anadolu eve yakın olunca haberimiz oluyor

Artık gelince takip edebilirim umarım, Anadolu'dan bi tanıdık da bulursak haberdar ediliriz sanırım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.