Şimdi Ara

ESL Türkiye Razer FIFA12 Challenge (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aAmiQo

Şuan katılım kapandı mı?

ewt şuan kuralar çekildi..
  • ansist diye bi eleman,mesaj atıyorum ama mesaj atmıyor bi türlü
  • eşleşmelere baktım boşluklar vardı o yüzden belki devam ediyordur katılım diye sormuştum..neyse kısmet değilmiş inş diğerine.. joker yedek olarak origin id: ByCnr aklınızda bulunsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aAmiQo

eşleşmelere baktım boşluklar vardı o yüzden belki devam ediyordur katılım diye sormuştum..neyse kısmet değilmiş inş diğerine.. joker yedek olarak origin id: ByCnr aklınızda bulunsun :)

valla usta o boş olanların rakipleri tur atladı bile ama takip et fifa13 çıkıcak bunlar fifa12 deki son turnuvalar.. yine olur sanırım 1 turnuva daha..
  • Maçların kaç gün içinde yapılması gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Maçların kaç gün içinde yapılması gerekiyor ?

sitede yazıyor ben yinede söyleyeyim.. normalde 1 maç 2 günde tamamlanmak zorunda fakat bayram dolayısıyla ilk tur maçları 4 gün içinde tamamlanmak zorunda imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Maçların kaç gün içinde yapılması gerekiyor ?

2 gün içinde yapılması gerekiyor.
  • 20/08/12 19:00 tarihinde hem originden ekledim hemde site üzerinden mesaj attım ama "Kamaimasen" adlı arkadaşa bir türlü ulaşamadım. Ne yapacağım ?
  • Bende arkadaşa 2 kere mesaj attım ama ulaşamadım ESL üzerinden
  • seni tur atlattik, yalniz boyle durumlarda esl'den mesaj atarsaniz bakabilirim surekli forumlari takip edemiyorum cunku.

bycnr kayitlarda buradan alinmiyordu, oradan kayit olmasi gerekiyordu lakin bitti, buyuk ihtimal fifa12'nin son turnuvasi olacak bu. fifa13'te ekim icinde turkiye sampiyonasi yapilacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

seni tur atlattik, yalniz boyle durumlarda esl'den mesaj atarsaniz bakabilirim surekli forumlari takip edemiyorum cunku.

bycnr kayitlarda buradan alinmiyordu, oradan kayit olmasi gerekiyordu lakin bitti, buyuk ihtimal fifa12'nin son turnuvasi olacak bu. fifa13'te ekim icinde turkiye sampiyonasi yapilacak.

Anladim hocam zaten originde siz kayıtlısınız,daha önce konuşmuştuk pro teamler hakkında..Daha sonraki dönemlerde oradan sizden bilgi alirim tekrardan.. iyi oyunlar :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.