Şimdi Ara

EU-EAST Ranked Arkadaş/Normal Arkadaş Arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eu-East'te Duo girebileceğim veya Normal oyunlardada yanımda olabilecek güncel bir arkadaş arıyorum ELO'su farketmez. 3 Sene kadar bir zamandır league of legends oynuyorum deneyimli arkadaşlarım benimle ranked için irtibata geçebilir

Nick : HolyD1ck

• Alınma ama pek 3 senedir oynuyormuşsun gibi gelmedi profilin.
  • Biz siz bebeler gibi internet cafelerinde 3 ay oynayıp adam olmadık. North ta başladım oyuna çoğu türk bebesinin lol den haberi yoktu. Metin 2 kasarken sen ben lol oynuyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cadderly

Biz siz bebeler gibi internet cafelerinde 3 ay oynayıp adam olmadık. North ta başladım oyuna çoğu türk bebesinin lol den haberi yoktu. Metin 2 kasarken sen ben lol oynuyordum.

"alınma ama"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinirlenme kardeş
  • Abi özür dilerim kusura bakmayın ama daha biraz önce bu forumdan tanıştığım biriyle oyuna girdim.. 1600 eloy'mul bilmemneymiş ona da dedim 3 senedir oynuyorum. 9. sınıfta başladım şu an Mezun oluyorum. 1-0-5 oynadım Alistar ile o 2-5 ve sonra Rage olup Beni friendden sildi. Bu kadar pro bir arkadaşmış... Sinirim buraya patladı kusura bakmayın
  • hayırlı arkadaş aramalar
  • Aramıyorum artık konu kapanabilir sağolun.
  • Yanlız o "1600 elo arkadaş" ile girdiğin oyunu ben izledim , alistar ile 2 tane philosopher stone yaptın.Başka söze gerek varmı? hani support olarak ward almamanı falanı filanı geçiyorum.Daha gp5 itemlarının stacklenmediğini bilmiyorsun.
    Sana karşı takımdaki sona nın hiç ward almaman üzerine sana söylediği sözünü hatırlatırım
    -"Alistar 2 philo does not stack"
    -"why do you hate wards so much?"

Birde adam sana ward alırmısın dediğinde "oyunu öğretme bana" dersen sen, liseli bu derler bb derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madteen

Yanlız o "1600 elo arkadaş" ile girdiğin oyunu ben izledim , alistar ile 2 tane philosopher stone yaptın.Başka söze gerek varmı? hani support olarak ward almamanı falanı filanı geçiyorum.Daha gp5 itemlarının stacklenmediğini bilmiyorsun.
    Sana karşı takımdaki sona nın hiç ward almaman üzerine sana söylediği sözünü hatırlatırım
    -"Alistar 2 philo does not stack"
    -"why do you hate wards so much?"

Birde adam sana ward alırmısın dediğinde "oyunu öğretme bana" dersen sen, liseli bu derler bb derler.

HEADSHOT!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Créw -- 3 Kasım 2012; 18:03:25 >

• Bu ne lan online game hayatına başlanılan internet üzerinden oynanılan oyunlarda " sevgili aranır pm " yazısı gibi
  • nickte holyd1ck olunca taşlar yerine oturdu
  • adam hala 9.sınıfta la
  • silen "arkadaş" da benim. Silmemin nedeni de açıklayayım bari. 3 senedir oynadığını iddia ettiğin oyunda support alıp oyun başı ward almadın, hadi başta almadın anladık(anlamadım da belki bir bildiği vardır dedik), dakka olmuş 40 halen wardın yok 10 kere söyledim de sonra zahmet edip aldın 1-2 tane. Ward niye almıyorsun deyince fiks cevap "abi bana öğretme yeeaaaaa" cevabı. Buildim biraz farklı deyip 2 philo stone aldın. Ya arkadaşım sen bu oyunu 3 sene oynamışsan bu itemlerin stacklenmediğini nasıl bilmezsin ya? Aklım hayalim almıyor, bi de üstüne öğretme falan diyorsun.

Efendice cevap verseydin yine önemsemezdim, hem bilmiyorsun hemde artistleniyorsun. Böyle insanlara tahammülüm yok kusura bakma, tartışmamak için direk sildim. Bilgine.

Skorunun da 1-0-5 olmasının nedeni hiç bir fightta durmaman, hiç bir teamfightta yoktun. bizim jungle ve top da çok kötüydü doğal olarak. 4v5 fightlara girince ve karthus feedlenince benim 5 kere ölmem de gayet normal, lane de hiç ölmedim sonuç olarak hep teamfightlarda öldüm. sağa sola bok atacağına bir kendine bak önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 3 Kasım 2012; 19:52:06 >

• hayatının headshotlarını yedi konuyu açan kamil , bir dahada foruma uğramaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.