Şimdi Ara

Evde Akrep Çıktı Ne Yapmalıyız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
17.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yakmak yerine kalaşnikof edinin bir tane gelince sıkın kafasına tövbe tövbe yakmak nedir la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2-3 sene evvel banyoda elim kadar örümcek gördüm. Tasa sıkıştırıp attım.
  • Akrebin olduğu odadaki camı pencereyi kapatın hava almasın, bir süre sonra oksijensizlikten ölecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yak o evi.

• 2-3 kere evde karşılaştım bende. Çözümü terlik başka birşey değil .
  • Cete gibi gezer bunlar. Arkadaslari varsa vay halinize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akrep zararlı bir hayvan değildir kolonyayla kovalaman çok saçma.Ne kadar küçükse o kadar zehirlidir ama yavruda olabilir.Akrep zaten seni sokmazdı eline bile alsan çok zarar vermedikçe.Yapman gereken bişeyle alıp dışarı salmaktı.adam kolonyayla kovalamış ne desem boş ak

• ben de son 1 ay içerisinde 2 tane siyah akrep öldürdüm evde -.- apartmandayız ama yan komşunun bahçesinden geliyor tahmini
    genelde akrepler çift gezerler.. arkadaş akrepler hakkında gayet net bilgiler vermiş

-kombi varsa eğer boruların köklerini kontol edin, açık gedik varsa ordan geliyolardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

Akrep zararlı bir hayvan değildir kolonyayla kovalaman çok saçma.Ne kadar küçükse o kadar zehirlidir ama yavruda olabilir.Akrep zaten seni sokmazdı eline bile alsan çok zarar vermedikçe.Yapman gereken bişeyle alıp dışarı salmaktı.adam kolonyayla kovalamış ne desem boş ak

Burda şekil yapıon yatagında cıksa

• Arkadaş halinde geziyorsa işimiz kötü :) ilk iş evi ilÇlTmak yada böcek ilAcı alıp kuvvetli bir böcek ilacı heryeri ilaçlamak olacK

•  Evde Akrep Çıktı Ne Yapmalıyız ?

• Eski oturduğumuz apartman in 4 yani cayirdi cimendi tuvalette z..arken en az 15 kez gördüm.bide çok şerefsiz ler bunların büyükleri kapkara yavruları çok zor görünüyor sanki şeffaf.

Ama çok dayanıklı hayvanlar çok takdir ediyorum.1 hamam böceği 2 akrep hamam böceği üstüne 20 30 kilo press yapmadan ölmuyor akrep yetişkin olanlar 3 4 dk bastırmadan gitmiyor.

Türkiyede şehirlerde çıkan istanbul izmir gibi Akrepler zehirsiz soksada sıkıntı yapmıyor ama tarlada olanlar dan kacacaksin.

• Lan akrebi evde görsem ülkeyi terkederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

Akrep zararlı bir hayvan değildir kolonyayla kovalaman çok saçma.Ne kadar küçükse o kadar zehirlidir ama yavruda olabilir.Akrep zaten seni sokmazdı eline bile alsan çok zarar vermedikçe.Yapman gereken bişeyle alıp dışarı salmaktı.adam kolonyayla kovalamış ne desem boş ak

Ulan yastığının yanında görsen kalp krizi gecirirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Eski oturduğumuz apartman in 4 yani cayirdi cimendi tuvalette z..arken en az 15 kez gördüm.bide çok şerefsiz ler bunların büyükleri kapkara yavruları çok zor görünüyor sanki şeffaf.

Ama çok dayanıklı hayvanlar çok takdir ediyorum.1 hamam böceği 2 akrep hamam böceği üstüne 20 30 kilo press yapmadan ölmuyor akrep yetişkin olanlar 3 4 dk bastırmadan gitmiyor.

Türkiyede şehirlerde çıkan istanbul izmir gibi Akrepler zehirsiz soksada sıkıntı yapmıyor ama tarlada olanlar dan kacacaksin.

Anladım hocam teşekkürler bilgi için peki bir ilaç biliyormusunuz akrepi kovacak kuvvetli böcek ilacı

• Ustune attır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.