Şimdi Ara

everbuying-uzak durun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

**** sitesinden elektronik sigara aldım.ocak ayında aldığım ürün yaklaşık 35-40 gün sonra türkiye sınırlarına girdi.adres yanlış olduğu için bana ulaşmadan tekrar geri gitti.neyse ki paypal vardı paramı geri aldım.
    sonra 2. siparişi verdim aynı üründen bu sefer de bunu bekliyorum hala gelecek.fiji-nadi diye biyerden gelicekmiş galiba.

neyse bu siteden artık alışveriş yapmamaya karar verdim.dealextreme den mini pc aldım 2 günde kargoya verdiler adamlar.çok hızı bir işleyişi var sitenin.**** ise 7 günde zor verdi kargoya.

demem o ki everbuyin den alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. dealextreme kesinlikle....

• Daha önce o siteden takip numarasız alışverişlerim olmuştu ve ücretsiz promosyon olarak aldığım ürünler bile gelmişti ama DX'ten aldığım telefon kılıfı normal sürenin iki katı vakitte gelmişti. Takip kodlu alışverişlerde çoğu sitede sıkıntı olmuyor zaten. Takip kodsuzlarda ise o bölgedeki posta dağıtım ağına bağlı olarak değişiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • **** saglam sitedir
  • dealextreme sitesinden de alışveriş yapmayın. Gidin, elleyin, koklayın, yalayın öyle alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Daha önce o siteden takip numarasız alışverişlerim olmuştu ve ücretsiz promosyon olarak aldığım ürünler bile gelmişti ama DX'ten aldığım telefon kılıfı normal sürenin iki katı vakitte gelmişti. Takip kodlu alışverişlerde çoğu sitede sıkıntı olmuyor zaten. Takip kodsuzlarda ise o bölgedeki posta dağıtım ağına bağlı olarak değişiyor.

yaptığım alışverişlerin hepsi takip kodlu ama hepsi de sıkıntılı.
    şans işi demek ki bu yurtdışı alışveriş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.