Şimdi Ara

F/P Gamepad Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar isteğim Başlıkta belli fiyat uçuk olmasın 150geçmesin işte

şuan kafamda bu var
    http://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-common-controller-win-kablolu-uzaktan-kumanda-hem-pc-hemde-xbox-360-uyumlu-p-GAMEMIC00005?magaza=Ercshop
    En Kısa Zamanda önerilerinizi bekliyorum

• Bu fiyata bundan daha iyi gamepad bulamazsın kardeşim. Ben almıştım 1.5 sene önce. Herhalde bir 300 maç FIFA oynamışımdır, bir o kadar Batman oyunları, daha yeni taze Dark Souls 3 bitirdim. Piyasa da alınabilecek en iyi gamepad bu bence PC oyuncusu için. Sen 150 liraya bundan 2 tane bile alırsın yani Şaka bir yana düşünmeden al. Ben acayip memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hesperiush

Bu fiyata bundan daha iyi gamepad bulamazsın kardeşim. Ben almıştım 1.5 sene önce. Herhalde bir 300 maç FIFA oynamışımdır, bir o kadar Batman oyunları, daha yeni taze Dark Souls 3 bitirdim. Piyasa da alınabilecek en iyi gamepad bu bence PC oyuncusu için. Sen 150 liraya bundan 2 tane bile alırsın yani Şaka bir yana düşünmeden al. Ben acayip memnunum.

Böyle diyen gerçekten çok kişi var gerçekten Teşekkürler yorumun için kararım oluştu ama daha sonra alacağım
    Başka fikirlere açığım hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiLKAN3806

quote:

Orijinalden alıntı: Hesperiush

Bu fiyata bundan daha iyi gamepad bulamazsın kardeşim. Ben almıştım 1.5 sene önce. Herhalde bir 300 maç FIFA oynamışımdır, bir o kadar Batman oyunları, daha yeni taze Dark Souls 3 bitirdim. Piyasa da alınabilecek en iyi gamepad bu bence PC oyuncusu için. Sen 150 liraya bundan 2 tane bile alırsın yani Şaka bir yana düşünmeden al. Ben acayip memnunum.

Böyle diyen gerçekten çok kişi var gerçekten Teşekkürler yorumun için kararım oluştu ama daha sonra alacağım
    Başka fikirlere açığım hala

Bak dostum, cihazın fiyatı 70 lira. Dolar bu haldeyken bile bu cihaz 70 lira...

16 Nisan'dan sonra gerçekleşebilecek olası bir ekonomik ya da başka bir kriz sonrası sen bu cihazı bir daha rüyanda bile göremeyebilirsin. Yol yakınken edin bir tane, hatta ben olsam madem 150 lira paran var, alırdım 2 tane koyardım stoğa. Ciddiyim, dalga geçmiyorum. İyi düşün bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 29 Mart 2017; 13:18:54 >

• Haklısın bu ülkede ne olacağı belli değil en kısa zamanda alacağım teşekkürler

En uygunuda HB deki attığım bu link dimi n11de fln 100-120e var en uygunu bu demekki dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hepsiburada'dan aldım aynen bu ürünü ve orjinal. 1.5 sene oldu tık demedi çok şükür. Üstünde tepinmediğin ve oyuna kızıp gamepad'i sağa sola fırlatmadığın sürece uzun süre kullanırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok be hocam ben rageimi yanımda bulundurduğum yastıktan çıkartıyom(ciddiyim) Rekabete dayalı oyunlarda ona tepiniyom Hem Siniri Boşaltıyor hemde herhangi bir şeye zararı yok
    bir kaç güne siparişi veririm Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.