Şimdi Ara

FAİRY 9 LU SIVI BULAŞIK DETERJANI 9 LU 29.89TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kargoyla hiç sıcak değil
  • hepsiburada satılacak mı ne oluyor belli değil ama şu sıralar tam bir kafayı sıyırmış vaziyette(conta yakmış belki)

daha 2 gün önce gliss tarak hediyeli şampuanları 1 alana ikincisi %50 indirimli kampanyasındaki Gliss şampuanlar ucuza gidiyor diye
    satışını aniden kapattıkları gibi sipariş edenlere tedarikçimiz ürünü tedarik edemiyor iptal et mesajını anında gönderdiler tabi ki yalan

haftalardır satılmayan ve hiç stok sorunu olmayan glis şampuan tarak hediyeli indirimli olunca anında bitirildi sipariş edenlere de yok göndermiycez dendi

haliyle Fairy 970 ml x9 adet satın alanlar ne olacak merak ediyorum
    zira diğer satıcılar 49-50den satıyordu komisyon ödeyen satıcı zarar ederse hepsiburada biter
    bu nedenle hatalı fiyat(29,89 tl) yazsada sipariş edenlere göndermez müşteriyi iplemez hiçe sayar çünkü son aylarda hep bu kötü anlayış içindeler
    katarlılara satılırlarsa belki kurtululurlar veya müşteri memnuniyeti ne demek öğrenirler

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Ürünler faturalandı bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gün oldu gelen giden yok. Müşteri hizmetleri kargoya verildi ama sistemde takip görünmüyor diye cevap yazmış. Ama kargo da yok ortada. Bakalım sonu nasıl olacak? Kargosu gelen var mı?

• Benim deterjanlar persembe geldi ama 5 koli almiştim 1 tanesi patlak paramparca diger kolide kısmen hasarlı
    yavru aras aktarmada naylon posete doldurup bantlayıp getirmişler. Hb bugun kısmi ücret iadesi yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Benim deterjanlar persembe geldi ama 5 koli almiştim 1 tanesi patlak paramparca diger kolide kısmen hasarlı
    yavru aras aktarmada naylon posete doldurup bantlayıp getirmişler. Hb bugun kısmi ücret iadesi yapmış.

Aynen hocam aynı durum ben de de vardı siyah poşete sarmış aras, içinde koli pert ama poşetten gram sızmamış teslim aldım bilmediğim için. Bir açtım ortalık karışık 9 taneden 1'i patlamıştı o da tüm koliyi mahvetmişti. Ben de aradım ağızlarını neden bantlanmadınız nasıl bu şekilde gönderiyorsunuz diye ve arasın yaptığı poşetlemeyi de belirttim siyah poşete sarmışlar bilsem teslim alamazdım dedim . Bugun iade yapmışlar tamamını. İçim rahat etmedi sonuçta biri hasarlıydı, aradım sistem böyleymiş 1 koliyi bir ürün olarak düşünüyorlarmış ve 9 taneden biri de zarar görse tamamını iade ediyorlarmış hasarlı kabul ediliyormuş hepsi . Gönül rahatlığıyla kullanın dedi temsilci.

• HEPSİBURADA #kargobizden TÜM KARGO BEDAVA KATEGORİLERİNİ KALDIRMIŞ BUGÜN

quote:

http://www.hepsiburada.com/staticPage/12030 iftiharla diyor ki:

Kişisel Bakım, Kozmetik, Süpermarket, Pet Shop ve Anne - Bebek - Oyuncak kategorilerinden tek seferde ya da 30 gün içinde 200 TL’lik, ayrıca Ofis - Kırtasiye kategorisinden yapılacak 400 TL’lik (fotokopi kâğıtları hariç) tüm alışverişlerde
    1 ay boyunca kargo bedava!

İhtiyaçlarını erteleme, sepetini doldurmakla uğraşma.
    Unutma #kargobizden!

kargo bedava hareketini anında bitirdi mi?
    yoksa sistemleri mi bitti ne iş anlaşılmaz?

HBde hiçbir kategoride kargo bedava yapan sipariş verme işlemi olmuyor veya bitirildi?

• Valla benimde geldi ama icini kontrol edemiyorum tatildeyiz is yerine geldi.2 hafta sonra ne ile karsilasicaz bakalim :)

Insallah patlak catlak yoktur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim siparişim hala kargoya bile verilmedi. Müşteri hizmetleri cevap bile veemiyor. Bu ne saçmalıktır anlamadım.

• Benimde hala iade ettiğim kargo yolda gözüküyor 7 gün oldu ...ne saçma

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.