Şimdi Ara

FALLENSWORD super oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fallensword cok iibi oyun uye olup oynamanızı tercih ederim

BURADAN UYE OLUN;

http://www.fallensword.com/?ref=358450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :GeNeRaL:OmEr: -- 21 Nisan 2008; 15:03:24 >

• niye referans link veriosun ref link verdin die normal siteyi yazıp üye oldum ayrıca oyungüzel
  • yaw ndn simdi boyle yapiyon ndn ref link verdim siz uye olunca bana para geliyor oyusden bosuna vermedim ref link :S
  • Oyun güzel mi biraz anlatırmısın.Mümkün ise SS ile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :GeNeRaL:OmEr:

yaw ndn simdi boyle yapiyon ndn ref link verdim siz uye olunca bana para geliyor oyusden bosuna vermedim ref link :S

banane arkadaşım referans linki verme allah allah sana altın kazandırmk istemiorum
  • Adam emek verip sana paylaşıyor siteyi bi yardım edemedin ne insanın be 2 alan doldurcan üye olmak için bundan bile kaçıosn referrans olmasa nolcak ne deişicek? bi teşekkür et
  • bu oyunun türkçesi yok mu?
  • yaw aynen vardı ama onda şifrei unuttumarayım türkçesini unutum çnkü
  • ben sirf sana para kazandirmak icin uye olcam oynamicam ama
  • yaw beyler bu oyunun turkcesi yok .
    bu oyunu ogami yapanlar veya ikariami yapanlar yapmamis sadece ingilisce var hem oynarken ingilizcenizgelisir hep turkce turkce olmazki bu oyunda siz 25 lvl olunca bana para gelcek siz uye olunca bana madalya geliyor ama 2. bir madalya kazanmam icin daha fazla uye ihtiyacim var ama bana surekli oynanyan oyuncular lazim

saygılar..

http://www.fallensword.com/?ref=358450
  • referans linkine nerden bakılıo

edit:buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellAxion -- 24 Nisan 2008; 10:21:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.