Şimdi Ara

fanda bir sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba daha önce 2 konu açtım gördüm ki laptop canavar gibi çalışıyor sorun fanda fan tertemiz yeni sildim sadece bir dişi kırılmış olduğunu gördüm şu an pilde .şarj aletini taktığım an fanı çalıştırıyor fan da bİR sorun var çalışırken darrrr yapıyor birde laptopun altı soğuk şarj aletini taktığımdada fanı körüklüyor birde satellitete kısaca devreleri gösteren bir foto varsa yardımcı olurmusunuz.

• Fanın dişi kırık ise dengesi bozulduğu için ses yapıyordur, yenisini takmanız iyi olur.
  • peki sana bir soru soracam fanın pervanesindeki diş kırık olduğu üçün bilgisayarda bir kapanma durumu olabilirmi ? yani sorun sadece ses olsa tamam dişin kırık olması güç geldikten sonra minimum 2-3 sn sonra bilgisayarda kapanma yaparmı ? şarj aleti gerçekten fanı çalıştırırmı çünkü şu anki tecrübem tetiklediği yönde .şu an bataryayı doldurdum bende sorunun fandan kaynaklandığını düşünüyorum fan çalışmadığı zaman her şey normal .satellite l serisi fan ları hakkında bir şey biliyormusunuz amacım çakma olmaması yönündedir
  • İşin aslı laptoplara biraz uzağım. Ama dişin kırık olması ses ve devir hızı açısından kötü olur. Fanın devri düştüğü için laptop kendini kapatıyorsa normaldir ama kırık dişten dolayı bu şekilde sorun çıkaranı görmedim.
    Ek: Fanın dişleri perspektif dizilmiş ise tam karşısındaki dişide kırarak deneyebilirsiniz. Fan çöpe gideceği için sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01myavuz -- 28 Nisan 2012; 1:56:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.