Şimdi Ara

Fantastik Dünyada Dengeler bozuluyo BUNU ANCA SEN DÜZELTİRSİN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni açtığım Fantastik Dünya Savaşı oyunu burada tanıtayım dedim ve tanıtıyorum.Oyunumuzda orta çağ zamanında geçen Elfler , İnsanlar , Orclar , Büyücüler arasında olan bir savaş ele alınmaktadır.Oyunda insanlar ve elfler iyiliği temsil etmektedir.Orclarsa kötülüğü temsil etmektedir.Büyücüler ise iteğine bağlı olarak iyi tarafı veya kötü tarafı seçebilir.Dahada yeni bir ırk eklemeyi düşünüyorum(kötü taraf için).Yeni başladığınızda Lvl 1 olarak başlıyacaksınız ve bulunduğunuz ırkın savaşçı şehirlerinde eğitim görüceksiniz.Eğitimle en fazla 10Lvl kadar yüksele bilirsiniz ve 10Lvl'den sonra size özel mesaj aracılığı ile görev verilecek.Görevi ister kabul edin isterseniz etmeyin bu oyuncu isteğine bağlı.Her Lvl atlayışınızda görevleriniz biraz daha zorlaşıcak.Oyunda itemlerin resimlerinide koydum.Herkes aldığı itemi bana özel mesaj aracılığı ile bana bildiricek ve imzasına charının görünümünü ekliyeceğim.İtemleri statınız yetiyorsa takabiliceksiniz.Bu statlar size en kısa sürede iletilicek.Savaşlarda ise acımasız davranın çünkü rakibinizi küçük görüp ona acımak size eksi bir puan olarak görünür ve savaşı kaybedebilirsiniz.Kral olma meselesine gelince ilk başvuran değil en çok güçlü olan ve Lvl yüksek olan oyuncu ırkının lideri olacak.

STATLARIN VERİLİŞİ

Warrior : Full STR
    Ranger : Full DEX
    Magec : Full INT

Heal Point(HP) ve Mana Point(MP) leriniz statlarınızın bulunduğu kısıma yazılacaktır.Giydiğiniz zırh veya kıyafet HP ve MP üzerinde oynamalar yapabilir.

Site adresi :www.setbb.com/fantastiksavasl

• Güzel Bide arkdaşlar bu oyunun üzerine sayaç nasıl koyuluyor resimli hani büyücülerde varya slaythern falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freena_gem -- 12 Haziran 2007; 18:15:27 >
  • Beyendiğine sevindim oyunumuzda seni görmek isteriz.Oynumu beyenen bütün arkadaşlara teşekkür ederim kötü bulanlarda kötü tarafalrını bana söylerek beni mutlu ederler onlarında canları sağolsun.
  • beğendim geliyorum
  • İlqéR/-\N

Benim
  • bende üye oluom ismin aynı odeon-marik
  • ya abi ne anlıyosunuz şu rp den anlamıyorum ya fıstık gibi oyunlarımız dururken yazı tabanı üzerinden saçmalık abidesi oyunlar oynuyosunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: desperad0

ya abi ne anlıyosunuz şu rp den anlamıyorum ya fıstık gibi oyunlarımız dururken yazı tabanı üzerinden saçmalık abidesi oyunlar oynuyosunuz

herkezin sevdiği oyun türü başka renkler ve zevkler tartışılmaz
  • Frogian Flyhawk olarak kayıt oluyorum şimdi
  • Niye kapadın ki yav?
  • quote:

Orjinalden alıntı: desperad0

ya abi ne anlıyosunuz şu rp den anlamıyorum ya fıstık gibi oyunlarımız dururken yazı tabanı üzerinden saçmalık abidesi oyunlar oynuyosunuz

Bak canım böyle cevap yazanlara şunu söylüyorum;
    Neden Türkçe'yi batıralım ki?Neden zekamızı geriletelim ki?Neden sanat yapmayalım ki?
    En son olarakta senin Türkçe'n kötü galiba

Unutmayalımki RP BİR SANATTIR!
  • siteye noldu?bakimda falan mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.