Şimdi Ara

FBI'dan mail geldi!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fakemiş işte. ya bana bi kere geldi adam sen mi yaptın diye sormuş ben yapmadımdı o dediğini evet ben yaptım desem gelirlerdi almaya keşke deseydim diyorum bazen kafamı dinlerdim . ünlü falan olurdum
  • ASP ve ASP.NET'te (muhtemelen Java ve php'de de) SMTP (Simple Mail Transfe Protocol) Nesnesini kullanarak istenilen herhangi mail adresiyle (gerçek veya uygurma) mail yollamak mümkün. Böyle numaraları yemeyin. Staj yaptığım şirkette stajer arkadaşlar gırgırına ona buna "billgates@microsoft.com" dan mail atıyolardı.. :D
  • hepiniz birer cem yilmazsiniz arkadaslar
    cok guldum valla cavaplariniza
  • kandırmışlar seni yurtdışı işlere cia karışır fbi yurt içi işlere bakar amerikada oturmadığına göre korkmana gerek yok
  • Important:
    Please answer our questions!
    The list of questions are attached.

dikkat ettıysen ek dosya olarak birşey yollamıslar kesınlıkle tojan downloader...bunun dısında fbi yada cia mailleri xxx@fbi.gov yada xxx@cia.gov olarak geçmez....
  • fake mail
  • A BE MİTNİCK A BE MİTNİCK HANİ BIRAKCAKTIN ÜLE ANLAŞMIŞTIK SENİNLE.PHOTOŞAP BUNLAR.FAKE FAKE.Bİ İMZA ALABİLİRMİYİM.MEŞHUR OLUNCA BİZİ SALLAMAZSIN ARTIK.
  • yine de siz cevaben FBI'a ifade verin. Amerikan konsolosluğuna da gitseniz olur. Ne olur ne olmaz. Yoksa P2P den indirdiğiniz amerikan menşeli bir mp3 yada program yüzünden Delta Force pencereden bacadan içeri dalar görürsünüz babayı. Zaten windowsların alayı crack. Patlatırlar kasanızı. Bombeli monitörünüzün dötünü keser flat yaparlar icabında. Saddam gibi çukurlarda kuyularda saklanırken madara olmayın. Efendi gibi giidip ifade verin kaçış yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 24 Kasım 2005, 4:43:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafeinn

yine de siz cevaben FBI'a ifade verin. Amerikan konsolosluğuna da gitseniz olur. Ne olur ne olmaz. Yoksa P2P den indirdiğiniz amerikan menşeli bir mp3 yada program yüzünden Delta Force pencereden bacadan içeri dalar görürsünüz babayı. Zaten windowsların alayı crack. Patlatırlar kasanızı. Bombeli monitörünüzün dötünü keser flat yaparlar icabında. Saddam gibi çukurlarda kuyularda saklanırken madara olmayın. Efendi gibi giidip ifade verin kaçış yok.

yoq artıq
    Arkadaşı korkutmayın

• quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

Ben masumum diye cecap yazsaydın

• Kimse dememişken hemen diim

Fotoşap
  • Information Security Office

The mission of the Information Security Office is to support the goals of the Yale enterprise by assuring the availability, integrity and confidentiality of information. A major part of this mission involves investigating computer intrusions and increasing information security awareness at Yale.

--------------------------------------------------------------------------------

Top Security Problems at Yale right now

Bogus E-Mail Messages from CIA and FBI (11/21/2005)

The University is seeing infected e-mail messages from outside sources claiming to be from the FBI or CIA, asking the receiver to open and fill out a form. The attached file contains a virus (W32.Sober.X@mm) and should be deleted immediately.

Users of Symantec Anti-Virus with virus definitions dated November 19, 2005 or later will be protected from this virus code.

Message Text will be similar to the following:

======================================================================
    Dear Sir/Madam,

we have logged your IP-address on more than 30 illegal Websites.

Important:
    Please answer our questions!
    The list of questions are attached.

Yours faithfully,
    Steven Allison

*** Federal Bureau of Investigation -FBI-
    *** 935 Pennsylvania Avenue, NW, Room 3220
    *** Washington, DC 20535
    *** phone: (202) 324-3000

arkadaslar yale university nin sitesinde bunun bir virus oldugunu soyluyor hatta ben bu maili actigimi hatirlamama ragmen bu virus makine ye bulasti yani en azindan norton bas bas bagriyor bu virusun makinede oldugunu laki isin boktan yani benim nortonun bittigi gun geldi simdi silemiyorum vay benim balima:)

The attached file contains a virus (W32.Sober.X@mm) and should be deleted immediately.

• arkadaşlar bu p maillerden virüsten başka birşey çıkmaz tarihte de çıkmadı.
    ha eskiden daha safiyane milleti uyutma mailleri olurdu bundan 20 tane arkadaşlarına da gönder sana para yolayalım diye..
  • puhaa bi de "lütfen listedeki sorularımıza cvp verin" demişler ulan polis sana böylemi yapar be yaw. gelir alır kapından
  • arkadas bayagi geyik yapmissiniz ama bunun icin yerler oldugunu saniyorum orda devam edebilirsiniz

bu mesaji alan arkadaslarhttp://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/w32.sober.removal.tool.html?Open adresinden bu maille gelen virusu tarama ve silme (removable tool) olayi var kullanirsiniz
    ii gunler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.