Şimdi Ara

Fiat Linea 1.6 Mjet Lounge Vs Ford Focus 1.6 Tdci Trend (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar gerekli bilgiyi vermiş zaten. Focus içinden geçer Linea'nın. Bir tane sağlam Bravo vardı favorilerimde, telefona geçince paylaşırım olmadı.. Linea'nın 105 bg gücüne aldanmayın, o gücü hissettirmiyor. Fluence de aynı şekilde hissettirmiyor. Özellikle turbo gecikmesi çok rahatsız edici. 308 ya da Bravo bakın, C4 son kasa bakın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

115 bg yok hocam 105 ve 110. 110luklar euro 5 olmasi lazim. Arac 6 ileri manuel vites ise 105 veya 110 beygirdir 2012 sonrasi ve edc otomatik araclar 110 beygir motorun ustundede yazar beygir gucu. Diger versiyonlar ise 85 ve 90 bg. Privilegelerin hepsi 6 ileri manuel 105 ve 110luk alayi.

O zaman privilige lere bakmakta fayda var öteki modeller beygir olarak düşük oldugu gibi baya bi boş oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beycoastt

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Gecen sene bizde
    Sifir 2013 model lounge linea alacaktik
    Baktik sifir aliyoruz
    1 sene kullanip satsak en az 5-6 bin tl zarar ederiz
    Bizde ikinci el 10 binde trend x focus aldik

2.el almakla gayet mantıklı bi iş yapmışsınız bence zarardan ziyade kârla bile satma ihtimaliniz olabilir ki günün şartlarında 5 bin lira az bir para değil
    Ancak sormak istediğim birşey var trend x olunca trend den ne farkı oluyor. Beygir olarak aynı mı daha mı yüksek?

-sis farı
    -çelik jant
    -Cruze Control

birkaç güvenlik özellikleride var
    aracı 49 'aalmıştık .Şuanda 54 'e rahat satılır diye dusunuyorum

• Sunlari bi dusunun hocam arkadaslarda soylemis zaten bole bisi alirsaniz pisman olmazsiniz
     Fiat Linea 1.6 Mjet Lounge Vs Ford Focus 1.6 Tdci Trend Fiat Linea 1.6 Mjet Lounge Vs Ford Focus 1.6 Tdci Trend Fiat Linea 1.6 Mjet Lounge Vs Ford Focus 1.6 Tdci Trend

• Linea 6 litreden aşagı yakmaz agresif kullanımda 7.5 8 litreyi görürsün.. Sadece yol tutuş için bile focus tercih sebebi 95 bg focuslarda fena degildir gayet yeterli bence.

Not: Linea 105 bg kullanıcısıyım.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    arkadaşa aynen katılıyorum.

• Leon da bakin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yol tutuşundan dolayı tercih focus linea malesef focusun yanından bile geçmez.
  • Linea ile Focus'u karşılaştırmak hakaret sayılır. Focus diyorum diğeri kağıt helva sayılır
  • Focus'un 2,5 kasasina bakarsan bütcene uygun temizini bulabilirsin hem focus olur hem temiz

• beycoastt B kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen fiyatlara alınabilecek en iyi araba bence Megane'dir
  • Bazıları öyle sallıyor ki yani akıllara zarar..Hani Focus arabada Linea sanki at arabası..bu ne yav

Adam bütcesini söylemiş,o bütcede Focus un eskisiyle çok km lisiyle ağır performansıyla uğraşacağına,,,105 BG km düşük,full donanım,seri,bakımları ekonamik bir Linea alsın binsin da..

Sıfır iki araç kıyaslanmıyor ki yol tutuşu olsa ne olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay-bey

Bazıları öyle sallıyor ki yani akıllara zarar..Hani Focus arabada Linea sanki at arabası..bu ne yav

Adam bütcesini söylemiş,o bütcede Focus un eskisiyle çok km lisiyle ağır performansıyla uğraşacağına,,,105 BG km düşük,full donanım,seri,bakımları ekonamik bir Linea alsın binsin da..

Sıfır iki araç kıyaslanmıyor ki yol tutuşu olsa ne olur...

Linea yerden yere vurulmuş tamamda forumda bu focusa yapılan bu audi muamelesine bayılıyorum, yol tutuşta yol tutuş mübarek 4 çeker subaru sanki. Arabayı bilmesek koşa koşa focus alcaz valla

• Bu arada sözü edilen Linea da 105 BG 290 NM TORK
  • focusun en boşu 99 model ile en dolusu sıfır 2014 linea ile karşılaştırabilir ancak.onda da yine focus galip gelir. onun harici aynı yolda karşılaşsalar da selektör yapmaz focus ona. bu karşılaştırma akıl kârı değil kısaca...
  • 1.3 lineyaı çok kere kullandım. 90 lık focusu bir defasında izmir dönüşü birkerede sabiha izmit arası kullandım. donanım farkı ne olursa olsun asla lineayı tercih etmem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.