Şimdi Ara

fiat punto evo 1.3multijet dynamic 75bg mi fiat doblo mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yazın araba alcagımda aile arabası olarak sizce hangısı daha ıyıdır artıları eksılerı senede bı defa uzun 3-4 defa uzun yol kullanıcam gerısı sehır ıcı olucak senede 6000 km gibi kullanım olur fazla sizce hangısı daha ıyıdır puntonun bagajı kucuk ıcı kucuk ama dobloda genıs arac puntodan daha cok yakıyor fıyatıda daha yuksek 2.el alıcagım en fazla 20-25 milyar gözden cıkarabılırım kredi cekıcem en dusuk 2008 model

• Bagaja ihtiyacınız yoksa Punto güzel bir seçenek. Senede 6000 kilometre civarında yol katediyorsanız dizele bile gerek yok. Bence benzinli bakın.
  • puntoyu az yaktigi icin tercih ediyorum zaten benzinli alamam bide dobloya gore daha spor ama dobloda guzel ya buyuk araba kullananlar yokmu hangisi daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konfory, rahatligi, iceri az ses almasi, yakiti vs ile her turlu punto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doblonun genel itibariyle kamyonet olarak geçtiğini 6 aylık vergisinin ticari olarak alındığı her yıl fenni muayeneye girmesi sehirler arası yolda 90nı geçememesi gibi faktörleri göz önünde bulundurun
  • Siz de herkes gibi binek fiyatlarına bakarken hafif ticarilerin daha uygun olduğunu görüp ve ülkemizin hafif ticari cenneti haline gelmesi nedeniyle aklınız ona gitmiş olabilir. Çoğumuz geçiyoruzdur o yollardan.

Hafif ticarilerin ilk fiyatı ve genişlikten başka sunduğu bir avantaj görmedim şimdiye kadar.

Yasal hız limitleri düşüktür, ki sahipleri düşük olmasına isyan ediyorlar ama galiba iyi. Bir hafif ticari kullanıyor olsaydım mevcut hızlardan memnun olurdum galiba.
    Her ne kadar bu kurala uymasalar 4 şeritli bir otoyolda da en sol şeride girmemeleri gerekiyor. Girmeyi bırakın kamp kuranlar var. Hafif ticari olsun, kamyon olsun...
    Otomobile de çıkaralım derdindeler ama muayene her sene biraz yorucu ve maddi külfiyeti de var. (Aslında her sene fenni muayene iyi birşey ama doğru düzgün yapılır ve daha ucuza olursa, bunu insanları yolma amaçlı yaptıklarına isyan ediyoruz.)
    Konfor. Bir kere Connect kullanmıştım onun dışında tecrübem yok ama belli modelleri elbette otomobil konforu da sunuyor olabilir ama konforsuz olduğunu ve yorduğunu söylemek gerekir. Özellikle sürücü olarak değil de arka koltukları eleştiri alıyor. Fazla salladığı söyleniyor.
    Operasyonel maliyet. Nemo/Fiorino/Bipper hariç diğerleri ağır araçlar. Otomobil motoruyla o kasaları yürütmeye kalıyorsunuz. Bir de tipleri bozuk, illa ki hava direnci daha fazla.

• teşekürler aklım dahada karıştı :D
    nemo-bipper-doblo-punto arasındayım :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-2010-peugeot-bipper-1.4-hdi-comfort-142177570/detay bu araçta gayet güzelde
    bipper le nemoyu hiç araştırmadım gözüme güzel geldi sadece yakıtı konforu felan nasıl siz olsanız hangisini neden tercih edersiniz
  • 4 kişilik bi aileyiz arada 5 kişide olabiliriz punto küçük olmazmı
  • puntonun yıllık vergısı ne akdar doblo bipper nun yıllık vergılerı ne kadar bılen varm
    bu arada nemo dan vazgeçtim bippere oranla bayagı kötüymüş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.