Şimdi Ara

FIFA 14 Next-Gen (PS4 Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
11.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin umudunun kesildiği oyun sanırım bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Herkesin umudunun kesildiği oyun sanırım bu.

Neden öyle düşündüğünü bilmek isterim birader.Sahsen önüme mevcut fifayı 1080p ve 60 fps görüntüyle scriptsiz bi şekilde koysalar dahi alırım bu oyunu.Ignite motorunu söylemiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

quote:

Neden öyle düşündüğünü bilmek isterim birader.Sahsen önüme mevcut fifayı 1080p ve 60 fps görüntüyle scriptsiz bi şekilde koysalar dahi alırım bu oyunu.Ignite motorunu söylemiyorum bile.

• quote:

quote:

Scriptsiz koysalar kim almaz ki dersem aslında bir çok şeyi cevaplamış olurum diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Scriptsiz koysalar kim almaz ki dersem aslında bir çok şeyi cevaplamış olurum diye düşünüyorum.

Script yuzunden umutlarin kesildigini dusunuyorsun anladigim kadariyla.Oyunu nerede denedin ki umudun kesildi script yuzunden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Script yuzunden umutlarin kesildigini dusunuyorsun anladigim kadariyla.Oyunu nerede denedin ki umudun kesildi script yuzunden.

Dostum denense ne olacak. Zaten kendileri bunun varlığını inkar ediyorlar ama malesef görünen köy kılavuz istemiyor. Önceden skorunun belli olduğu bir maçı kim oynamak veya izlemek ister? Yoksa Fifa'dan çok memnunum ama bir çok insan (ben dahil) oyunu bıraktı veya bırakmak aşamasında.

• Script olayi bambaska bi tartisma konusu. Bende rahatsizim hatta bi cok kisi fifayi bırakmak için mazeret ariyor.O mazereti de bu sene pes vericek gibi.Insallah boyle olur ama yinede nextgende rakipsiz oldugu gercegini değiştirmiyorr fifanin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Demirören -- 6 Temmuz 2013; 14:40:12 >
  • Fifa yine bomba gibi geliyor.
  • Size tavsiyem boşuna bu oyun için para harcamayın.13 ü makyajlayıp önümüze koyacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

Size tavsiyem boşuna bu oyun için para harcamayın.13 ü makyajlayıp önümüze koyacaklar

PS3 için katılıyorum ama next gen için bir şey denilemez. Göreceğiz kim daha iyi konuşmak için çok erken.
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=INpd0uixL70

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

Size tavsiyem boşuna bu oyun için para harcamayın.13 ü makyajlayıp önümüze koyacaklar

Mevcut nesil için dediğin doğru fakat yeni nesil için çok daha kaliteli bir fifa 14 geliyor.
  • fifa13'ün pc grafikleri next gen seviyesinde oynanabilirlik nasıl bilmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

fifa13'ün pc grafikleri next gen seviyesinde oynanabilirlik nasıl bilmiyoruz.

1080p ile 720p arasındaki farkı biliyorsun di mi birader?

• http://www.easports.com/uk/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-ultimate-team-first-look?sf15236093=1

FUT14 ve yeni özellikler.. değiştirilebilir kimya stilleri, oyuncu forma numaraları ve duran topları kimlerin kullanacağını belirleyebilme, single match, 10 divisionlık seasons, isim ile arama ve karşılaştırma yapılabilen yeni transfer market, ve son olarak oyuncu sadakati denen bi olay. kısaca böyle..
  • http://www.mcfc.co.uk/News/Club-news/2013/July/City-and-EA-Sports-renew-partnership

next-gen den 1 ekran goruntusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 24 Temmuz 2013; 2:52:40 >
  • Pek fazla haber de çıkmaz oldu sanırım ya da konuyla pek ilgilenilmiyor da olabilir.
  • quote:

Pek fazla haber de çıkmaz oldu sanırım ya da konuyla pek ilgilenilmiyor da olabilir.

Ps3 sattınmı kıvanç sen ? En son 47 gün önce online olmuşsun :d gerçi bende neti kapattırdım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Pek fazla haber de çıkmaz oldu sanırım ya da konuyla pek ilgilenilmiyor da olabilir.

Ps3 sattınmı kıvanç sen ? En son 47 gün önce online olmuşsun :d gerçi bende neti kapattırdım :D

Abi yazlığa gittim de orada net yok ama bugün nakil yaptırdım oraya yakında online olurum gerçi çalışıyorum da biraz az olurum ama olsun öyle 47 günler olmaz bir daha
  •  FIFA 14 Next-Gen (PS4 Ana Konu)

FIFA 14 Next-Gen (PS4 Ana Konu)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.