Şimdi Ara

Fifa 15 sezon ve UT bağlantı kopma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dun gece işten geldim ps açtım oyuna gırdım açılışta bir probem yok.
    Futa girdim...onlıne turnuva ya da sezon hıc farketmıyor..kadro ekranı gelıyor. advance dedığiniz andan itibaren "creating game session"... diyor. Altta ortada ki daire donmeye baslıyor...sonrasında "we are sorry but there has been an error connecting to fifa15 ultımate team. You will be returned to the FİFA15 Main MEnu" diyor ve ultımate teamden cıkıp ana menuye atıyor...DEfalarca denedım modemı resetledım ps kapattım hesabıma gırdım cıktım yok olmuyor...

SEzonda ise takımı secıp rakıp bulmak ıcın search dedıkten sonra 10-15 sanıye arayıp alttakı yuvarlak daıre donmeye baslıyor ve "you have lost your connectıon to the EA servers.You will be unable to access any online features until you sign in to the EA Servers" diyp atıyor. Defalarca denedım olmuyor..Başka bır yerde hesabımın acık olma ıhtımalı yok....Baska bırınde sıfrem vsvsv elbette yok...2 gun gectı genel problem dıye dusundum ama bakıyorumkı arkadaslarımın cogu oynuyor...
    Gerekırse vıdeoda atarım.
    NOT: ınternet sağlayıcım arandı ınternet stabıl bır sıkıntı yok, kopma dusme ıstıkrarsızlık falan 7mb la baglanıyorum...
    modem yetkılı servısı aradım (airties 5342) herhangı bır problem yok sorununuz yok denıyor:S
    Yardımcı olabılecek var mı 3 gundur oynayamaıyorum artık cıldırma anı:S
    Iyı gunler

• Dediklerinin aynisi bndede var cildirmak uzereyim ne yapcaz bilmiyorum :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısı bendede oluyor kafayı yıcem joıstık kalmadı evde 5 tane kırdım en son bılgısayar ekranını kırcam :)
  • Yokmu bisey bilen bulan halenn giremiyorum oyunaa ps4 alakali bi sorunda yok arkadaslar girebiliyoo nasil bisey bu yaa o.ç EA!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fifa 15 te ultimate teamde single turnuva yapmak istiyorum bu hatayı veriyor ne yapmalıyım ?? exact number of leagues 11 in the squad's starting 11 and subs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.