Şimdi Ara

Fifa World Para Kasmanın Püf Noktaları , Günde 100K Para (Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Fifa World'ü bileniniz baya vardır Fifa Ultimate Team modunun bedava versiyonu gibi bir şey. Fakat bu oyunda PC PS3 XBOX sürümlerine nazaran "gold" alım satımı olmadığı için oyunda para kasmak insanlar için çok büyük dert oldu.

Biz de kendi bildiğimiz taktikleri , püf noktaları 2 ayrı videoda uzun uzun anlattık işinize yarar diye düşündüm buraya da paylaşayım dedim.

<Para kasmanın püf noktaları 1>

<Para kasmanın püf noktaları 2>

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum YouTube alanında çok yeni bir kanalız. Açıkçası desteğinize de ihtiyacımız var. Bu videolar haricinde zamanınız varsa kanalımızdaki diğer videolara da göz atabilirsiniz. Fifa World paket açma videoları , MineCraft , Far Cry 3 gibi oyunların çekimleri mevcuttur.

Belki mizahımızı beğenebilirsiniz. Teşekkür ediyorum şimdiden.

• arkadaş David Luiz'i alacak bi insan evladı yok mu hiç 2 gündür satamadık adamı
  • Usta emek verip hazırlamışsın onun için teşekkür ederim ama mantığın yanlış geldi bana bu teklif konusunda neden diye soracak olursan , tamam bir adamı ucuza bulabilirsin 5klık adamı 2k ya aldın diyelim mesela 3k kar elde etcez diyosun ama olmuyor öyle. O oyuncunun kartı iş yapıyor . 2K'ya alıyorsun 5K'ya koyuyorsun evyallahda alan olmuyor sadece yeni başlayan oyuniçin bilgisi olmayanlar alır genellikle.Günlük iş değil bence hatta zarara uğrayabilirsiniz.Sadece kendi düşüncem tabi bu belkide ben yanlış düşünüyorumdur öyle isede uyarın lütfen.
  • hocam eline sağlık güzel olmuş ama ben fifa world gibi betada olan ve ana sayfası bu kadar kasan bi oyunda trade ile uğraşıcak arkadaşlara sabır diliyorum o kadar ağır ki transfer listesine bile 2 saatte giriyor ama konu tutar
  • Evet ben de böyle yapıyorum 2 günde 150 k para kastım bu şekilde.
    Sağ ol yeni oyuncular da öğrenmiş oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.