Şimdi Ara

FIKRINIZE VE TAVSIYENIZE IHTIYACIM VAR.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ..::__link__::..

aynen bencede ilerde fikrin değişirse nolucak hep aynı şeylerdenmi zevk alıcan ve ciddi oluncak yerelerdede hiç bi zaman ciddi olamazsın

m erak ettim ne aLaka KupeyLE dövmeyLe ciddiyet DelkanLıLık bozuluyorsa.. Hodrimeydan en kraLından daha deLikanLi... En ciddisinden Daha ciddiyim..

uyandırıyım boLE abuk subuk LafLAr etmeyin...
  • olm hala millet dövmenin günah olduğunu ve sadece serserilerin yaptığını sanıo
    türk topluma daha alışmış değil dövmeye ama bi 5 sene sonra hersey düzelir :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

sana bir tek şey söleyim. Bir zerre Allah inancın varsa dövme yaptırmaa

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: aSiKaN

yaLan duymushsun...

Dostum sorunun yanıtına geLince...

http://forum.donanimhaber.com/m_2351524/mpage_1/key_//tm.htm#2351524

Ben burda bi ton acıkLama yaptım istersen bi gir oku...

Bu arada bende bi ton var... Eger yakısacagına inanıosan ve sıkıLmıyacagın bi dövme yaptır...

abi bi sorum olacak..simdi ben "ZOM" yazisini 3-4 cm karelik bi buyuklukte ve "O" yerine saglam bi kafa yada farkli,afilli,detayli,kirmizi ve morun agirlik oldugu bi sekil bicimindede yaptirsam ama "Z" ve "M" komple siyah olacak..kaca patlar??Bide bi portrenin yada posterin komple detaylariyla ufaltilmis olarak yapilma sansi varmi bide ortalama fiyat ne olur??

• Portre pahalıya geLir...

Ama tabiki yapıLır cok fazLa işçiLik oLucagı için Portre biraz pahaLı oLur....

ZoM yazısı 100 - 150 arası bişi oLur en fazLA oda renkLi oLDugu için...
  • arkadas eline boynuna ensene yuzune ayagına yaptırma.. bence hiç yaptırma ama.. çünkü ilerde onu saklamak isteyebilirsin..
  • hazır dovme konusu acılmısken ''trıbal'' dı galıba( yanlıs hatırlamıyorsam) arkadas yaptırmıs da bu nasıl bı sekıl ya...bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.
  • yada Dur oEL soLemiyim PahaLı soLedim gaLiap biraz :))
    4 Er Cm de Gothick harfLEr tanesine 15 desen = 30 YTl

Bide REnkLi kafa dövmesi dierLerinden hafifi buuk 40 ta ona desen

30 + 40 = 70 e faLan gelir + 10 - 20 oynama sansı var işte en fazLa 100...

nerdensin bide onu yazarsan...
  • ne yapıcanki bence hiç güzel diğil bi süre sonra sıkılırsan o şekilden ne yapıcan sen en iyisi git dövmeli sakız al onları yapıştır hevesin geçene kadar öyle idare et
  • quote:

Orjinalden alıntı: selin

hazır dovme konusu acılmısken ''trıbal'' dı galıba( yanlıs hatırlamıyorsam) arkadas yaptırmıs da bu nasıl bı sekıl ya...bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.

Tribal şekiLLer kafadan yapıLır... :))) yane beLi,rLi bi, şekLi yoktur Tamamen doğaçLamdır..

ama Tribal oaLRak bi çok şekil yapan Tattoo aRtisti de var En gusel triabLE şekiller Dragon Lar oLuor :))

yane TribaL ın beLirLi bi şekLi yok..

Bu arada akLıma geLmişken yazıyım..

WwW.BmeZine.CoM Dunyanın en buuk Tattoo & Body Piercing sitesi BEgendiniz resimLEri ekLEyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeeDSmoKa -- 8 Nisan 2005, 15:23:41 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: selin

hazır dovme konusu acılmısken ''trıbal'' dı galıba( yanlıs hatırlamıyorsam) arkadas yaptırmıs da bu nasıl bı sekıl ya...bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.

Tribal şekiLLer kafadan yapıLır... :))) yane beLi,rLi bi, şekLi yoktur Tamamen doğaçLamdır..

ama Tribal oaLRak bi çok şekil yapan Tattoo aRtisti de var En gusel triabLE şekiller Dragon Lar oLuor :))

yane TribaL ın beLirLi bi şekLi yok..

Bu arada akLıma geLmişken yazıyım..

WwW.BmeZine.CoM Dunyanın en buuk Tattoo & Body Piercing sitesi BEgendiniz resimLEri ekLEyin...

cok tesekkur ederım asikan...

• quote:

Orjinalden alıntı: Azimkar

bence insan cildi araba kaportası değildir ,yapma ,orjinal kalsın

bence de orjinal kalsın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk172

quote:

Orjinalden alıntı: Azimkar

bence insan cildi araba kaportası değildir ,yapma ,orjinal kalsın

bence de orjinal kalsın!

sonucta zevk meselesi isterse yapsın
    sıkılırsa artık cok basiyt işlemlerle cıkarıyolar dövmeyi ve hiç iz kalmıo :))
  • quote:

yada Dur oEL soLemiyim PahaLı soLedim gaLiap biraz :))
    4 Er Cm de Gothick harfLEr tanesine 15 desen = 30 YTl

Bide REnkLi kafa dövmesi dierLerinden hafifi buuk 40 ta ona desen

30 + 40 = 70 e faLan gelir + 10 - 20 oynama sansı var işte en fazLa 100...

nerdensin bide onu yazarsan...

eyvala abi cok saol..ya ben mersinliyimde..simdi ankarada okuyom..
    varmi burda bildik yer??
  • yaw hoca bırak dowme işini yaa yarın bı gun bak pişman olursun keşke yaptırmasaydım dersın amaaa iş işiten geçmiş olur bırak herşey kendı halıyle guzeldır
  • 70 yaşına geldiğinde kolunda ejer dövmesi iş görüşmesine gittiğinde torununu sevdiğinde istersen yaptır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::__link__::..

70 yaşına geldiğinde kolunda ejer dövmesi iş görüşmesine gittiğinde torununu sevdiğinde istersen yaptır

ejder dovmesi yaptirmicam bu biiiiiiir.
    koluma yaptirmicam ikiiiiiiiiii.
    is gorusmesine gittimdede dovmemi gostermem ve onlarda dovmen varmi diye sormazlar uuuuuuuuuuuuuuc.

asil sana

• quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

sana bir tek şey söleyim. Bir zerre Allah inancın varsa dövme yaptırmaa

inanmayanlar dövme yaptırsın.ne diyim allah seni davul etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: proteus

olm hala millet dövmenin günah olduğunu ve sadece serserilerin yaptığını sanıo
    türk topluma daha alışmış değil dövmeye ama bi 5 sene sonra hersey düzelir :)))

arkadaşım günahlar zaman ilerleyince, biz çağdaş olunca sevap olmuyo. dövme yaptırmak tabiki günah ama yaptırcaksa yaptırsın ona bi şey söylemem....
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahocom -- 8 Nisan 2005, 22:42:29 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.