Şimdi Ara

Film öneriyorum (konu düzenlenmiştir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

Ya diğerleri neysede su lawless i çıkar oradan.moktan bir film.

Elbetteki herkes her filmi beğenecek diye birşey yok ama ben beğendim filmi, belki final daha farklı olabilirdi ama bence film sırf TOM HARDY için bile izlenir, adamın oyunculuğu mükemmeldi. Aldığı puanı hakediyor film bence...

Hayır begenebilirsinde,olurda biri tavsiyene uyar hayatından 2 saat heba olur diye söyledim.

Şimdi terside olabilir yani bence beğenende olacaktır kanımca, izleyip yorum yazan arkadaşlar olursa anlarız bakalım

Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lawless çok güzel bir film, herkese tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

lawless çok güzel bir film, herkese tavsiye

beğendiğine sevindim kardeş, ayrıca sana önerdiğim kore filminin resmini düzgün koyamadım kusura bakma, bu resim yükleme işinde daha acemiyim anlaşılan
  • deadsnow32 kullanıcısına yanıt
    hocam lawless filmini çok öncesinde seyretmiştim. yukarıda haksız yorum yapılmış, ben de ona istinaden fikrimi belirttim. kore filmleri amerikan ve avrupa yapımı filmleri tüketen benim gibiler için harika seçenekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

hocam lawless filmini çok öncesinde seyretmiştim. yukarıda haksız yorum yapılmış, ben de ona istinaden fikrimi belirttim. kore filmleri amerikan ve avrupa yapımı filmleri tüketen benim gibiler için harika seçenekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.