Şimdi Ara

Firefox yavaşlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc ye daha yeni format attım fakat firefox 1-2 saniye donuyor.5 dakikada 1 falan oluyor bu.explorer da opera da falan olmuyor.bu arada ram 512 mb.

• quote:

Orjinalden alıntı: Glen_johnson

Pc ye daha yeni format attım fakat firefox 1-2 saniye donuyor.5 dakikada 1 falan oluyor bu.explorer da opera da falan olmuyor.bu arada ram 512 mb.

firefox eklenti çıkartmıştı o eklentileri indirdikten sonra tekrar deneyip buraya yazar mısın_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_e_t_a_l_ysm

quote:

Pc ye daha yeni format attım fakat firefox 1-2 saniye donuyor.5 dakikada 1 falan oluyor bu.explorer da opera da falan olmuyor.bu arada ram 512 mb.

firefox eklenti çıkartmıştı o eklentileri indirdikten sonra tekrar deneyip buraya yazar mısın_?

hangi eklenti arkadaşım anlamadım
  • arkadaşl Fasterfox eklentisini söylüyor.Araçlar/Eklentilerden Fasterfox kurabilirsin.birde forumda ararsan firefoxu hızlandıracak ipuclarına ulaşabilirsin
  • Bırakın Tilkiyi aşırı sıcaklardan onunlda beyni sulandı
    gelin operaya opera calalım birlikde Tilkide huzura kavussun ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

Bırakın Tilkiyi aşırı sıcaklardan onunlda beyni sulandı
    gelin operaya opera calalım birlikde Tilkide huzura kavussun ..

+1opera dururken..
  • firefox adres çubuğuna about:config yazıp browser.sessionhistory.max_entries i bulup daha düşük bir rakam yazarsanız iyi olur örneğin 8-10 gibi ( bundan daha düşük bi rakam da yazabilirsiniz). Bu firefox un bellekte tutacağı sayfayı gösteriyor. sadece bunu biliryorum firefox optimizasyonu hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winnt -- 24 Haziran 2007; 15:45:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: winnt

firefox adres çubuğuna about:config yazıp browser.sessionhistory.max_entries i bulup daha düşük bir rakam yazarsanız iyi olur örneğin 8-10 gibi ( bundan daha düşük bi rakam da yazabilirsiniz). Bu firefox un bellekte tutacağı sayfayı gösteriyor. sadece bunu biliryorum firefox optimizasyonu hakkında

50 di.20 ye düşürdüm.ben geçmişi falan silmem o yüzden donuyor olabilir.sağolasın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: winnt

firefox adres çubuğuna about:config yazıp browser.sessionhistory.max_entries i bulup daha düşük bir rakam yazarsanız iyi olur örneğin 8-10 gibi ( bundan daha düşük bi rakam da yazabilirsiniz). Bu firefox un bellekte tutacağı sayfayı gösteriyor. sadece bunu biliryorum firefox optimizasyonu hakkında

50 di.20 ye düşürdüm.ben geçmişi falan silmem o yüzden donuyor olabilir.sağolasın

operamda adres hafızası 10.000
    önbellek 400 mb
    eklenti kurmadan reklam engelliyorum
    sayfalar 5 sn nin altında açılıyor tilkinin beyni sulanmış geçin operaya

• quote:

Orjinalden alıntı: OoßladeOoO

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/extensions/fasterfox/fasterfox-2.0.0-fx.xpi
    fasterfox u indir bide

sayfalar daha hızlı açılıyor.bakalım donmaya etki edicek mi
  • quote:

quote:

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/extensions/fasterfox/fasterfox-2.0.0-fx.xpi
    fasterfox u indir bide

donmaya etki eden sürümüde var opera.com dan indir

• quote:

quote:

quote:

fasterfox u indir bide

opera daha iyi aslında ama görüntüsü kötü.güzel durmuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

fasterfox u indir bide

opera daha iyi aslında ama görüntüsü kötü.güzel durmuyor

Firefox yavaşlıyor

şöyle renkli bi opera hediye
     Firefox yavaşlıyor

• Firefox'un bir süre sonra yavaşlaması ve sistem belleğini bayağı bir yemesinden dolayı soğudum, şu anda Opera'nın son sürümünü kullanıyorum ve oldukça memnunum bence Firefoxu bırak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.