Şimdi Ara

flash album??????????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim şööle bir programa ihtiyacım var.Flash albüm oluşturmak istiyorum web sayfası için.Resimler küçük olacak,üzerine geldiğimde resim üzerinde şeffaf bir animasyon oluşacak,ve resimler büyüyerek açılacak.Aslında böyle bir prg indirdim daha önce."Sothink SWF easy" die bi prgram.Ama şu var resim üzerine tıkladığımda çok sinir bozucu bi ses çıkıyo.O yüzden beğenmedim.Bana önerebileceğiniz başka prgram varsa eğer gerçekten çok sevinirim.

Bide şunu sorayım bu swf uzantılı bir dosya üzerinde değişiklik yapabileceğimiz bir prgm biliomusunuz?Mesela ben dediğim sesi nasıl yok edebilirim.Çünkü görsel olarak çok gzl sadece o sinir ses çıkmasa tam istediğim gibi oldu.

• swish de açıp sesi silmeyi dene
  • hocam teşk ederim öncelikle ama swishte açılmazki...yani swf uzantılı.birde şunu denedim ben bu swfden flaya çeviren programları denedim.ama ordada sesi ayrıca görebilio ama silinmiolütfen yardım edin arkadaşlar yaa.bunu halletmem gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluewave -- 15 Ekim 2008; 17:07:01 >
  • dosyayı fla ya çevirdikten sonra flashta açıp sesi tamamen kütüphaneden silmeyi denedin mi?
  • merhaba eğer sayfayı flashsızh hazırladıysan lightbox veya greybox gibi uygulamaları daha cok tavsiye ederim. flashta yapmak istediklerini 22kb bi dosya ile tamamen uygulayabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.