Şimdi Ara

Foch155 ve Obj268 Tanklarını Nerden Delebiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Foch155 ve Obj268 Tanklarını Nerden Delebiliriz

• foch 155'i eğim verdiğimde yanlardan.Normalde üst kısımdaki zımbırtılardan delebilirsin.268 in zırhını delememen çok garip.240+ delmen varsa ön gövdeden,ön alttan veya üstündeki kuleden delebilirsin.276+ delmen varsa silah ve yakın çevresi hariç her türlü delebilirsin.
  • Merhaba @xqaivosira,

Tüm tankların zayıf noktalarını öğrenebilmek ve kendinizi bu konuda geliştirebilmek için tank viewer isimli programı kullanabilirsiniz kumandanım. Eminim sizi zayıf noktalar konusunda oldukça bilgilendirecektir.

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • Obj 268 delinmez bosuna ugrasmayin butun sovyet tanklari her konuda torpillidir bu oyunda nede olsa rus yapimi bir oyun..ornegin ozellikle tier 8 den sonra hepsi mukemmel derecede sektirir, toplari daha tier 6 da 400 ile vurmaya baslar vs vs daha uzar gider bu avantajlari...

Aslinda diger tank agaclari kaldirilip sadece sovyetlerin kalmasi gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 14 Temmuz 2014; 0:21:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • lets talk about IS-8
  • Önden çok sektiriyor 268. Ben de Jagdpanther II var da şuan o yüzden sordum. Teşekkürler değerli yorumlarınız için
  • Sektirmesi normal sen birde is7 nin nasil sektirdigini gor ee nede olsa sovyet tanklari iste 750 vurur, sektirir, hizlidir, oyle yuksek kamuflaji vardirki haritada kimse goremez ohh suyundanda koy..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • is 7 nin sektirme olayı farklı is 7 deki olay şu eğer is 7 ye direk önden sıkarsan -250 delenlerin çoğu sektirir çünkü zırh kendinden açılı ( yanlış hatırlamıyorsam 52 derece) halde ama is7 ye komple açı verildiği zaman ön açılı zırhın derecesi 90 derece oluyor neredeyse delmeye çok müsait bi açı yani dümdüz önünüzde duran bi is7 nin sektirme ihtimali yüksektir zırhın açısından dolayı ama hafif açılı duran bi is7 yi önden ve ön alt zırhtan delebilirsin birde şu var tabi nereye sıkacağını bilmezsen her attığını sektirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 15 Temmuz 2014; 16:17:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

is 7 nin sektirme olayı farklı is 7 deki olay şu eğer is 7 ye direk önden sıkarsan -250 delenlerin çoğu sektirir çünkü zırh kendinden açılı ( yanlış hatırlamıyorsam 52 derece) halde ama is7 ye komple açı berildiği zaman ön açılı zırhın derecesi 90 derece oluyor neredeyse delmeye çok müsait bi açı yani dümdüz önünüzde duran bi is7 nin sektirme ihtimali yüksektir zırhın açısından dolayı ama hafif açılı duran bi is7 yi önden ve ön alt zırhtan delebilirsin birde şu var tabi nereye sıkacağını bilmezsen her attığını sektirirsin

Diz duran is-7 tankını önden alt taraf hariç 300delmen olsa bile delemezsin. Açı verdiği zaman bile delmen zor. E100de full gold atıryorum delse bile Max 700vururken adam ap sıkarak 500altı vurmuyor. Sovyet tankları torpilli. Kv-1 kv-1s topu sektiriyor where is the adalet?

• AşıkGenç kullanıcısına yanıt
    Aslında is7 hiç üretilmemiş bir tank prototipi bile üretilmemiş kağıt üstünde kalan bi tank ben oyun yapımcılarının neye göre tasarladıklarını hala bulamadım veya bu kadar detaylı halde nasıl yansıttılar acaba birde şu var kv-1 ve kv-1s normal bi tank torpilli değil ona bakarsak m4a3e2 ninde son topu 3sn 150, dakikada ortalama 2000 damage atabiliyor ama is7 biraz torpilli o konuda katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Aslında is7 hiç üretilmemiş bir tank prototipi bile üretilmemiş kağıt üstünde kalan bi tank ben oyun yapımcılarının neye göre tasarladıklarını hala bulamadım veya bu kadar detaylı halde nasıl yansıttılar acaba birde şu var kv-1 ve kv-1s normal bi tank torpilli değil ona bakarsak m4a3e2 ninde son topu 3sn 150, dakikada ortalama 2000 damage atabiliyor ama is7 biraz torpilli o konuda katılıyorum.

Kv-1s gerçekt 122mm topu kullanmadı. Is tankıda kullanamadı savaşta.

• mıçanadam M kullanıcısına yanıt
    IS-7 prototipi yapıldı. Hatta test bile edildi.

Foch155 ve Obj268 Tanklarını Nerden Delebiliriz

• Ferrari kullanıcısına yanıt
    Ben üretilmedi diye biliyorum prototipi üretilmiştir belki ama seri üretime geçmemiş hiçbir zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.