Şimdi Ara

Focus vs Civic vs Corolla (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Focus 3 mu sizinki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda'lara bayii Lpg takıyor yani direkt olarak Lpg'li gelmiyormuş satış temsilcisi bana öyle söyledi.

Focus derim ben size kesinlik
    le.
  • Neden focus hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: berker051

Focus 3 mu sizinki hocam

2006 model sedan ghia hocam
  • hedgehog*-* kullanıcısına yanıt
    Hocam arac almak isteyen kisinin suanki aracida 2009 bir focus bu yuzden focus agir basiyor ancak diger araclar da akil celiyor

• Benim şahşi kanaatim focusun tadına varan başka bir araca binmez yönündedir hocam
  • focus çünkü diğerlerinden oturaklı bence,iç mekanı dar gelmiyorsa kesinlikle focusu tercih edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babasamsunlu -- 26 Kasım 2013; 1:43:30 >
  • Focus donanım olarak diğerlerinden geride kalıyor. Opsiyon aldığınız zaman zaten o da 60bine yaklaşıyor. 3ü arasında kriterlere göre tercih yapılmalı. Önceki araç Focus 2.5 olduğuna göre focusu dar ve basık iç mekanından dolayı eliyorum. Civic ise corolladan daha donanımlı olmasından ve içinin güzel olmasından dolayı öneriyorum. 98 yılında aldığımız corolladaki arka hoparlör kablolarının gözükmesi ve birkaç ayrıntısından dolayı bana göre asla parasını haketmiyor. E12 kasa sedan corollalar da aynı fabrikada üretildi ama böyle işçilik ve kalite hataları yoktu.
  • Corolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: berker051

Focus 3 mu sizinki hocam

evet bende şuanda focus3 style var ondan önce 2010 focus trend x vardı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.