Şimdi Ara

fooord focus uzaktan kumandada bilmediiniz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

fooord focus uzaktan kumandada bilmediiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanehido -- 28 Temmuz 2006; 10:34:57 >
  • SEN İLK ÖNCE BEYNINI GELISTIR HADİ BAKAYIM. G.M.Y. TEYMEN. ARACIN KITABI YOKSA NASIL ÖRENEBİLİRSİN HERKEZIN AKLI CALISIYORDUR UMARIM SENIN HARİC BENCE SEN BİR BEYİN CERRAHINA GÖRÜN OLDUMU CANIMMMMMM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bence bazıları okuma özürlü.

El kitabını Ford, ağırlık yapsın, arabanın sarfiyatını yükseltsin, diye koymuş ,okunsun diye değil
  • artı çift tıklarsanız araba içten ve dı9ştan açılmaz bu tüm ford larda var

birde açma ve kapama düğmesine basarsanız aynı anda dörtlüler 2 defa yanar söner bu işlem

arabanın açma düğmesine bastığınızda sadece şöför kapısı açılır diğerleri açılmaz eğer üst üste 2 defa basarsanız hepsi açılır iptal etmek için aynı işlemi yapın....

teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yıldırımkuşu

SEN İLK ÖNCE BEYNINI GELISTIR HADİ BAKAYIM. G.M.Y. TEYMEN. ARACIN KITABI YOKSA NASIL ÖRENEBİLİRSİN HERKEZIN AKLI CALISIYORDUR UMARIM SENIN HARİC BENCE SEN BİR BEYİN CERRAHINA GÖRÜN OLDUMU CANIMMMMMM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bence bazıları okuma özürlü.

El kitabını Ford, ağırlık yapsın, arabanın sarfiyatını yükseltsin, diye koymuş ,okunsun diye değil

sayın yıldırımkuşu!

Yazacak çok şey bulabilirdim ama seviyemi eksinin altına indirmek istemiyorum.
  • arkadaşlar 2001 ghia focus hb var bende onu satıp daha ekonomik olsun diye dizel bir reno ya da opel almak istiyorum.yılda 35000 km civarı yapıyorum.sizce lpg falan düşünmelimiyim?teşekkürler..
  • selam arkadaşlar...

ya bu kapı kapatma olayını bende denedim.. burda yazılanları harfi harfine yaptıgımı sanıyorum.. ama bence bi arıza yada kumandanın tam çalışamaması gibi bir durum var .. ilk fırsatta bi ford servisine göstericem... cam kapatma olayı süper olurdu benim için... bu arada 99 model focus ghia sahibiyim...

varmı değişik önerisi olan... ???
  • olmuyor olmuyor olmuyor...

yine denedim yine olmuyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 303c

arkadaşlar 2001 ghia focus hb var bende onu satıp daha ekonomik olsun diye dizel bir reno ya da opel almak istiyorum.yılda 35000 km civarı yapıyorum.sizce lpg falan düşünmelimiyim?teşekkürler..

boşver abi tüpü ya motoru yersin eger ekonomik olsun diyosan focus tdci al yok pahalı dersen fusiona bak o da olmadı artık fiesta clio symbol weya corsa 1.3cdti al derim ama tüpü boşver warsa para git bunlardan birini al derim ben
  • kumanda demişken benim 99 ambiante var kumanda yok yanlız .. Taktırmayı düşünüyorum desi mi önerirsiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.