Şimdi Ara

Ford EDGE fiyatı ve özellikleri belirlenmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Millet yine yok Markası Ford yok Güney Kore tipinde yok neden EDGE bana bir yerimin " Kenarı " mı demek istiyor tarzı triplere girmiş

La 30 bin dolarlık araç 90 bin dolara çıkıyor bunu sorgulamazsınız zaten

Her Amerikan'ı alabildiniz ya hani Vetteler Chargerlar Edge'nin tipini beğenmemek kaldı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarpasa

270.00 TL ye Land Rover, X5, X6, Cayenne varken biraz zor satılır. Eminim güzel arabadır ama alan o kadar parayı Ford vermek istemez. Millete anlatamaz.

270 liraya bu araclari pertten cikma ya da ustunde tepilmisini bulabilirsiniz.

Yine de bu fiyat ford icin fazla, fakat arac gercekten kaliteliye benziyor marka takintisi olmayan birileri kesin alir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 270binim olsa hangi suvu alırdım diye düşündüm ilk aklıma gelen xc60 oldu, avrupada ya premiumlarda ya da kendi sınıfında 1. Sıradaydı satış listesinde, xc60 210 bin tlden başlıyor, 270binin içinde x3, q5 gibi suvlar da var, yani çok çok zor satar, sante fe, sorento ile aynı satacaktır, o da motorunun hatrına, 450 torklu 2.0 dizel çok iyi tr şartlarında
  • Tasarım ve özellik olarak xc60, q5 ve x3 ten daha iyi gibi canlı görmek lazım. xc 60 ve x3 sürdüm motor güzel ama öyle aman aman bişey yok. X3 ten cok fazla beklentim vardı herhalde hep uzaktan bakıyorum diye gözümde çok büyüttüm. Corolla veya focus gibi değildi ama muazzam bir histe vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarpasa -- 11 Ekim 2016; 22:39:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Taş atmışsın ucu bana da gelmiş tamam aracın fiyatı ÖTV den dolayı bir kaç kata katlıyor da, tasarım olarak da biraz Amerikan olsun yani, Ford bilindiği üzere retro bir tasarımla broncoyu da üretim planına almış olması lazım, hiç kimse sadece fiyatı uygun diye araç satın almıyor, tipine de bakıyor az çok, 90 bin dolara böyle bir araç alınacaksa biraz daha özgün bir tasarım olabilir, alakasız olacak ama Dodge üretimi Journey vardı hala da var, Chrsyler Fiat a geçince Fiat Freemont olunca oldukça tukaka edilmişti forumda, ki daha bir Amerikan stili bir araçtır onun da fiyatı uygundu o ne kadar sattı, o bile satmadı, yani demem o ki satın alma talebini sadece fiyat ve sadece tasarım belirlemiyor. Benim demek istediğim sadece Amerikan menşeili bir araç alınıyorsa biraz Amerikanvari olmalı. Bu kadar büyütülecek dert edilecek bir konu değil. Alan güle güle kullansın demek düşer bana.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.