Şimdi Ara

Format Sonrası Sorun Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün bilgisayarıma format attım. Sadece C bölüntüsüne format atmıştım. Oyunları D'ye kurmuştum fakat şimdi D'deki oyunları açmaya çalıştığımda hiç yüklenmemiş gibi gözüküyor. Sanırım oyunlar, formattan sonra Kayıt Defteri'nde kayıtları silindiğinden böyle gözüküyor.
    Bunu kısaca düzeltmenin bir yolu yok mu? Yani oyunları eskisi gibi kayıtlı göstermenin? Lütfen yardım edin! Sağolun..

• Regedit kaydı almış olsaydınız. Böyle bir sorununuz olmazdı.(sizin dediğiniz gibi) Fakat google da aratarak oyunların reg kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu arada reg dosyasını çalıştırdıktan sonra regeditten oyunun kurulu olduğu dizini düzeltmeyi unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Regedit kaydı almış olsaydınız. Böyle bir sorununuz olmazdı.(sizin dediğiniz gibi) Fakat google da aratarak oyunların reg kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu arada reg dosyasını çalıştırdıktan sonra regeditten oyunun kurulu olduğu dizini düzeltmeyi unutmayın
    Teşekkürler cevabınız için. Regedit kaydı yedeğim var fakat zaten bir bakıma formatı da o yüzden atmıştım yani regeditteki bazı windows ayarları bozuk olduğundan. Şimdi tekrar geri alsam windows ayarları da eski haline dönecek yine aynı sorunlarla karşılaşabileceğim için korkuyorum. Neyse başka çare yok gibi ya manuel olarak düzeltmeye çalışacağım ya da yedekleri geri yükleyeceğim. Teşekkürler yine de..

• regediti bazı temizlik programları ile temizleyebilirdin. Ccleaner bence en işlevseli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.