Şimdi Ara

Forum Kuralları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BilenAdam101

quote:

Orjinalden alıntı: uranium

ben senin düşmanın değilim , hatta dostunum, bunu billllllll........1...
    ((( ATAM, İZİNDEYİZ... ))) imzasını çok yakından tanıyorum......2....
    aslında.. fena espiri değildi ..itiraf ediyorum.........3.....

harbiden ne alaka yaw. o yukarıdaki arkadaşın imzası değilmi. neyse dostum olmana sevindim. yahu sabahlayınca kafam allak bullak oldu. ne demek istediğini tam annayamadım yaw. neyse.

Amann tanrıımm senn fakesinnn

• quote:

Orjinalden alıntı: _MARS_

quote:

quote:

harbiden ne alaka yaw. o yukarıdaki arkadaşın imzası değilmi. neyse dostum olmana sevindim. yahu sabahlayınca kafam allak bullak oldu. ne demek istediğini tam annayamadım yaw. neyse.

ona bakarsa _MARS_ ta fake ama imzasına ben fakim yaziomu aaa

• quote:

Orjinalden alıntı: 15li

quote:

quote:

quote:

ona bakarsa _MARS_ ta fake ama imzasına ben fakim yaziomu aaa

15 li hiç yakıştıramadım sana

yaşından başından utan

insanlara iftira atmak onlara fake demek ne kadar kötü bişey bilmiyor musun..

al işte asıl sen feyksin

• 15 li diil 15li önce nickimi doru yaz sonra cevabıni veriyim
  • quote:

15 li diil 15li önce nickimi doru yaz sonra cevabıni veriyim

ha 15lı ha 16 lı ne farkeder mühim olan insanlık deil mi
  • quote:

quote:

bak hala yanlış yazio
  • quote:

quote:

quote:

bak hala yanlış yazio

hey 15li 15li

• quote:

quote:

quote:

quote:

bak hala yanlış yazio

hey 15li 15li

gereksizlerde açtıgım yeni topice 1 mesaj at nolur bak ben dün senin kimse yok mu topicine mesaj atmıştım hatirlişomusun onun hatrına

• Arkadaşlar kavga etmeyin neolur. bu seferde birileri şikayet edecek diye silecekler beni. bu konunun ömrü sizin tutumlarınıza bağlı arkadaşlar. Yaw ben harbiden ne şanssız bi adamım ya. ben kendimi okutmak istiyorum. iyi bi hoca bilen varsa tavsiye etsin lütfen. eskidende öyleydi. bi başlık açardım gereksize sürgün edilirdi. bi başlık açardım içindekiler kavga ederdi. bi başlık açardım iki üç kere okunur çöpe atılırdı. sonra konularım heeep uçar giderdi.

hoca diyorum hoca? ne yapmam lazım. gusül abdestinimmi yannış alıyorum naapıyorum ben. nerede hata yapıyorum. bi iticilik mi var nedir. hoca varsa bu forumda okusun bir iki olacak gibi değil yoksa.
  • quote:

Arkadaşlar kavga etmeyin neolur. bu seferde birileri şikayet edecek diye silecekler beni. bu konunun ömrü sizin tutumlarınıza bağlı arkadaşlar. Yaw ben harbiden ne şanssız bi adamım ya. ben kendimi okutmak istiyorum. iyi bi hoca bilen varsa tavsiye etsin lütfen. eskidende öyleydi. bi başlık açardım gereksize sürgün edilirdi. bi başlık açardım içindekiler kavga ederdi. bi başlık açardım iki üç kere okunur çöpe atılırdı. sonra konularım heeep uçar giderdi.

hoca diyorum hoca? ne yapmam lazım. gusül abdestinimmi yannış alıyorum naapıyorum ben. nerede hata yapıyorum. bi iticilik mi var nedir. hoca varsa bu forumda okusun bir iki olacak gibi değil yoksa.

sen korkma bu topici 2 sayfa yapariz ama dediklerimi yaparsan

• quote:

Arkadaşlar kavga etmeyin neolur. bu seferde birileri şikayet edecek diye silecekler beni. bu konunun ömrü sizin tutumlarınıza bağlı arkadaşlar. Yaw ben harbiden ne şanssız bi adamım ya. ben kendimi okutmak istiyorum. iyi bi hoca bilen varsa tavsiye etsin lütfen. eskidende öyleydi. bi başlık açardım gereksize sürgün edilirdi. bi başlık açardım içindekiler kavga ederdi. bi başlık açardım iki üç kere okunur çöpe atılırdı. sonra konularım heeep uçar giderdi.

evet ben de farkettim sende bi gariplik olduu bellii

neyse arkadaşım şaka bi yana, böyle dürüst bir tutum sergilemen benim çok hoşuma gitti ve fakat doğru söyleyenin 9 köyden kovulduğu gibi, dh forumdan da kovar bu modlar.. bence sen dürüstlüğünü daha farklı alanlarda sergilemelisin.. mesela polissen rüşvet alma, memursan işini savsaklama, hoca isen adaletli ol, forumda üye isen saçma sapan yrumlar yapma insanları sinirlendirme gereksiz yere... hakimsen taraflı karar verme gibi yüzlerce sıralanabilir..

sonra burda istediin kadar fake al.. ben sana müsade ediyorum.. bi sorun olursa PMim hep açık ulaşamazsan mesaj bırak

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.