Şimdi Ara

FORUMDA TANIŞIP ÇOK SIKI DOST OLAN VAR MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mayklhac

son zamanlarda açılan başlıklar sitenin ismi ile çelişki içinde gibi sanki?

DONANIMHABER

evet aynen katılıyorum
    DONANIMHABER diye geliniyo ama herkez post kasma peşinde yada gereksiz konularla geyik muhabbet içinde yok bugün kız arkadaşımdan ayrıldım napıcam, saat kaç haberi olan var mı, otobüste başıma ne geldi biliyomusun vs... vss.....

tamam paylaşımcıyız yardımlaşacağız ama bu kadarına da gerek yok diye düşünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Bu forumda ki veledlerden olsa olsa geyik olur sevgili değil.

+++++ çok haklısın

forumun yaş sınırı çok düştü

konular artık eğlendirmiyor insanı

kimse üzerine alınmasın yakında anaokul da gelir resim yollamalar felan artık konu dışına fazla gırmıyorum bır spor bazen gereksiz , konu dışında nee ole yok kız arkadaşımdan ayrıldım yok offf bir kız gördüm tarzı şeyler heyy heyy eski elemanlar nerde onlarıda göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0mad34 -- 13 Haziran 2006; 20:28:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FANATİK_25

quote:

DONANIMHABER

evet aynen katılıyorum
    DONANIMHABER diye geliniyo ama herkez post kasma peşinde yada gereksiz konularla geyik muhabbet içinde yok bugün kız arkadaşımdan ayrıldım napıcam, saat kaç haberi olan var mı, otobüste başıma ne geldi biliyomusun vs... vss.....

tamam paylaşımcıyız yardımlaşacağız ama bu kadarına da gerek yok diye düşünüyorum

konudışında her konu olabilir, saçma olsa da, hem mesaj sayısı da artmıyor, hem böylece daha çok insan takılıyor forumda bence yararlı bişiy, sadece teknik konular olsaydı bu forumda bu kadar sürekli foruma giren olur muydu

• quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

quote:

quote:

DONANIMHABER

evet aynen katılıyorum

konudışında her konu olabilir, saçma olsa da, hem mesaj sayısı da artmıyor, hem böylece daha çok insan takılıyor forumda bence yararlı bişiy, sadece teknik konular olsaydı bu forumda bu kadar sürekli foruma giren olur muydu

olmasdi +1

FoRumda kiz vaRmidiR acep kimleR kiz badi parmagini kaldiRsin

• quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

quote:

quote:

DONANIMHABER

evet aynen katılıyorum

sonuna kadar haklısın nerde bos mevzular onları buluyolar konu acıcak.burdan kız ark ın olsa nolur olmasa nolur,burdan bulucagın kızdan hayır mı gelır ınsana zaten

• Hayrola sende mi forumdan bi tane götürmek istiyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rektum

Hayrola sende mi forumdan bi tane götürmek istiyorsun...

ne alakası var arkadaşım
    burası aşk forumu değil bu formun özelliklerini lütfen okuyunuz

makara olsun olmasın değil ama adam yazmış şu an saat kaç yerimden kalkıp bakamıyorum
    bu şekilde topic açmış çok gerekli konular mı

örnekler ;

1)http://forum.donanimhaber.com/m_7533152/mpage_1/key_saat%252Cka%25E7//tm.htm#7534213

2)http://forum.donanimhaber.com/m_7488422/mpage_1/key_saat%252Cka%25E7//tm.htm#7508022

3)http://forum.donanimhaber.com/m_5993556/mpage_3/key_saat%252Cka%25E7//tm.htm#7345004

bunlar forum için gerekli mi soruyorum tamam arada geyik muhabbet olurda bunlar artık geyik ötesi

• SADECE MERAK EDİP BİR SORU SORDUM. KİMSEYİ GÖTÜRMEK İSTEDİĞİM FİLAN YOK. HERKES BİRİSİ YANLIŞ BİRŞEY SÖYLESE DE ATLASAM DİYE BAKIYOR GALİBA.
    DEDİM YA EN BAŞINDA GÜZEL MUHABBETLER DÖNÜYOR, SIKI ARKADAŞLIKLAR KURULUYOR OLABİLİR.
    TAMAM O ZAMAN SEVGİLİ DEMEYELİM DE "FORUMDA TANIŞIP ÇOK SIKI DOST OLANLAR VAR MI ? " DİYELİM. O ZAMAN OLUR MU??
  • ben xeon ile tanıştım.iyi bir adam kendsisi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.