Şimdi Ara

freewebdot.com u kullanıp memnun olanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda domain almayı düşünüyorum.
    domainimi freewebdot.com için kullanmayı düşünüyorum.
    freewebdot.com kullanıp memnun olan arkadaşlar varmı?

• Vardır.www.sanalemlak.biz (örnek)
    Hızlı ve sorunsuz.
  • iyidir iyi ..kullan..
  • Çok çok hızlı olmasada uptime oranı çok çok iyi, neredeyse hiç offline olduğunu görmedim.
  • bence iyi hiçbir sorunum olmadı...
  • kullan ama sık sık yedek almayı unutma...hızı tatminkar..
  • database kullanacaksan ara sıra "database connection" hatası veriyor.. mesela şu anda öyle..

edit:10 dakika sürdü. düzeldi.. zaman zaman denk geliyorum.. yine de yedek almak lazım.. tamamen silinir mi databaseler bilinmez..

edit2: yine gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalsez -- 23 Mayıs 2006; 17:45:20 >
  • 2 aydır kullanıyorum haftada dört beş saat mutlaka göçüyor. Arkadaşlar ne kadara buna inanmasada ben denkgeliyorum. Mesajımı yazdığım saatte bunlardan biri. Şu anda ulaşılamıyor...
  • ben yaklaşık 10 gündür sorun yaşıyorum... freewebdot ın kendi sitesine bile ulaşamıyorum...
  • mükemmel bir servis
    hiç sorun yaşamadım
  • Domain alacaksan bence parana kıy biraz daha hosting de al.
    Hiç sorun yaşama Nie riske gireceksinki?
    aytınrılı bilgi istersen msn e gel
  • site sürekli açık ve hızlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: simuLamania

ben yaklaşık 10 gündür sorun yaşıyorum... freewebdot ın kendi sitesine bile ulaşamıyorum...

sorun sitede değil bendeymiş. arada bir bazı i-p serilerinin erişimi yok nedense. erişemediğim zaman modeme bi reboot yapıyorum. yeni i-p ile giriyo. bunun dışında bütün iyi yorumlara katılıyorum...
  • arkadaşlar bu freewebdot ın ftp desteği yok mu? ben üyelik aldım. ama mailime hiç ftp bilgisi filan gelmedi
  • domaininizi kaydedin gelir.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.