Şimdi Ara

frko (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uyelik alınr sitede sorun var kardes
  • quote:

Orjinalden alıntı: F_K

ya kardes item bulmak kolay gecen gun bu formdan bi arkadas bana geldi +1 rogue shell +6 iron impakc ve silver bar verdi dusun artık esyalare ucuz iste sahane bir oyun

item bulmak gercekten cok kolay...para kasmıyorsun cunku paraya ıhtıyacın yok lamiadan sheller dusuyor derudan raptor dusuyor bence harika bişi ilk gırdıgım gun beyenmemıstım neden cunku eslanta gecmemıstım Frko Guzel Sevıyorum Ben Bu Frkoyu ya
  • Frienz KnightOnline Donations
    --------------------------------------------------------------------------------
    An email has been sent to: ...........@hotmail.com.
    Please click the link in the email to continue with the registration process.

valla aynen bunlar yazdı mailde geldi ama şifremi nasıl öğrenecem üye olurken şifre istemedi
    edit= yaptım sorun kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyar_mezarr -- 23 Ekim 2006; 9:04:13 >
  • mailine gelen bi link var onu copy paste yapıon id ve pass alıon version konun ilk sürümü
  • EVET DOGRU Bende boyle yaptım
  • selam arkadaslar ben frko da üyelik alamıyorum bana yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Buri35

quote:

Orjinalden alıntı: F_K

ya kardes item bulmak kolay gecen gun bu formdan bi arkadas bana geldi +1 rogue shell +6 iron impakc ve silver bar verdi dusun artık esyalare ucuz iste sahane bir oyun

item bulmak gercekten cok kolay...para kasmıyorsun cunku paraya ıhtıyacın yok lamiadan sheller dusuyor derudan raptor dusuyor bence harika bişi ilk gırdıgım gun beyenmemıstım neden cunku eslanta gecmemıstım Frko Guzel Sevıyorum Ben Bu Frkoyu ya

cok iyi yapmıs ben ismini vermiyim 5 m istedim vermedi

• arkadaşlar ben frko da giga arıyorum lr giga.satan varsa yarın pm atsın oyundayım.ismim xxxmanxxx.
  • seyyer mezar pm ne bak üye ol
  • oyuna girebilen varmı
  • serverlar kapalı şu anda kimse giremez dupler silinomuş (inş. bendeki +10 dual shard silinmez)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.