Şimdi Ara

fuatayhan2000@hotmail.com

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar...ben 2005 kasa honda civic es almayı düşünüyorum.fakat yeni kasalar çıktı ve yakında makyajlı kasalarda çıkar. bu durumda 25 26 milyara alıcağım 2005 civic es in fiyatı düşermi.zararım çok olurmu acaba... hondacılar lütfen yardım........

• çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum, çünkü örnek olarak daha eski kasa civiclere bakarsan hala çok iyi paralara alınıp satılıyorlar, diğer markaların aynı sınıftaki araçlarıyla fiyat kıyaslamasına girersen anlayabilirsin.
  • dostum sağol...hastayım 2005 kasa es lere.inşallah alırım....
  • inşallah dostum ya:) benim de senelerdir hayalimdi kavuştum, senin de olur bir tane istediğin gibi.
  • inş alırsın
  • galiba bu 2005 2006 kasalar bağımlılık yapıyo..alan bi dahada satmıyo...satta yeni kasa al be arkadaş..biz kullanırız eski kasayı seveseve....Adam 2005civic es, e 2007 dream ,in fyatını istiyor.nası yapıcaz bilmiyorum...
  • sende dream al o zaman, hem yeni kasa, hemde satarken avantaj
  • bi avantajı yokki abicim garantiden başka..içinde biraz fark var o kadar..eski kasayla aynı fiyat nerdeyse...işin aslı ön şekli pek sarmıyo.. mugen body kit yap bana diye yavarıyo sanki.inan bana 2005 kasalar şimdi çıksa anında sıfırını alırım...
  • sen eski kasaya alışmışsın, ama her kes öyle düşünmüyor, yeni kasalar tam bir devrim, her şeyiyle...bak bu krizde bile şakır şakır satılan bir model, yeni kasa alırsan zararlı çıkmazsın, kısa süredede alışırsın, bu arada 2007 otomatik Premium süper temiz bir arabayı geçen hafta 27 bine aldık, aklında bulunsun
  • o kasalar gerçekten efsane olmaya başladı... eskiden corolla efsanesi vardı bir anda ne olduysa fiyatları 4000-5000 ytl düştü ve efsane kapandı... yeni efsane 2005 civic oldu bence

edit: bence bunda hondanın otomatik vitesteki başarısı büyük rol oynadı. türkiyede o zamanlarda satılan 2 hondanın 1i otomatikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 10 Mart 2009; 21:11:16 >
  • muhterem abi cim o paraya 2007 dream satıyolar...sen nası otomatik .premium aldın kaç bindeydi araç...
  • işin aslı herkez senin dediğin gibi yeni kasa al diyo..aslında yeni kasa gerçekten avantajlı gözüküyo.inşallah temiz bişey yakalarız
  • aynen öyle.2005 kasa en az 4 5 sene tahtını kimseye vermez gibi.ama sonra noolur güm diye fiyatları düşer...BU NE YA...yeni mesaj atmak için 5 dakka beklemek gerekrmiş..mesajımı bekletiyo forum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.